Vyriškos odinės apyrankės

Produktų kiekis: 1
Dydžiai

Vyriškos apyrankės

Šiuolaikinė vyrų mada yra ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai, pabrėžiantys vyro asmenybę, charakterį ir rafinuotą stilių. Vyrai vis labiau linkę prie ne tik odinių diržų, elegantiškų laikrodžių ar stilingų akinių, bet ir itin madingų vyriškų apyrankių, kurios, atsižvelgiant į pasirinktą stilių, puikiai papildo gatvės aprangą, kasdienį ir protingą kasdieninį stilių.
Turimų dizainų ir spalvų turtingumas reiškia, kad kiekvienas gero stiliaus mėgėjas lengvai ras apyrankę, kuri geriausiai paryškins jo asmenybę, ir tuo pačiu metu bus madingas ir patrauks kievieno žvilgsnį.
Šiuo metu vyriškos apyrankės puošia riešus vyrų mėgstančius sportinį bliuzonų stilių, kasdienių marškinių ir elegantiškų kostiumų stilių. Vyriškų papuošalų mada taip pat pasiekė Holivudą, kur dizainerių apyrankes mėgsta dėvėti tokios žvaigždės kaip Jared Leto, Johnny Depp ar Jay-Z.
Bolf prekės ženklo vyriškų aksesuarų pasiūlymas apima originalios ir modernios vyriškos odos ir plieno apyrankės, stebinančios originaliu dizainu ir aukščiausia darbo kokybe. Juolab, kad prekės ženklo tinklalapyje esantys modeliai nėra rūdijantys, tamsėja ir nesukelia alergijos. Apyrankės, papuoštos stilingomis juodomis juostelėmis ir tvirtomis sagtimis, yra labai elegantiškas kasdienių drabužių papildymas. Nesenstančią klasiką vertinantiems vyrams tikrai patiks apyrankės su įspūdingomis dekoracijomis iš nerūdijančio plieno aukso ar sidabro atspalvių, kurios ne tik puikiai atrodo ant riešo, bet ir puikiai išlygina miesto stiliaus išvaizdą.
Tikriems individualistams, roko mėgėjams ir stiprių mados akcentų mėgėjams tikrai patiks vyriškos odinės apyrankės, papuoštos akivaizdžiais raštais ir simboliais. Kalsikinio dizaino šalininkams Bolf prekės ženklas paruošė elegantiškas apyrankes iš nerūdijančio plieno su aukso ir sidabro atspalviais, kurios savo orginalių formų ir metalinių jungčių dėka yra ypač madingos. Jos puikiai tinka tiek formaliuoju, tiek atsitiktiniu stiliumi ir tuo pačiu nuostabiai pabrėžia vyro charakterį, charizmą ir asmenybę. Jos gali būti sėkmingai dėvimi kaip viena puošmena arba kartu su kitais priedais.

pixel