Vyriškos kelnės

Produktų kiekis:868
Chino stiliaus kelnės baltosGelsvai rusvos chino stiliaus kelnėsChino stiliaus kelnės rudosJuodos chino stiliaus kelnėsChino stiliaus kelnės raudonosTamsiai mėlynos chino stiliaus kelnėsChino stiliaus kelnės mėlynosChino stiliaus kelnės oranžinėsPilkos chino stiliaus kelnėsChino stiliaus kelnės žaliosProginės kelnės rudosProginės kelnės juodosProginės kelnės tamsiai mėlynosProginės kelnės mėlynosProginės kelnės pilkosProginės kelnės žaliosBaggy stiliaus kelnės rudosBaggy stiliaus kelnės juodosBaggy stiliaus kelnės raudonosBaggy stiliaus kelnės tamsiai mėlynosBaggy stiliaus kelnės pilkosBaggy stiliaus kelnės žaliosCargo kelnės rudosJuodos kariško stiliaus kelnėsCargo kelnės raudonosCargo kelnės tamsiai mėlynosChaki kariško stiliaus kelnėsCargo kelnės oranžinėsCargo kelnės pilkosCargo kelnės žaliosKariško stiliaus medvilninės kelnėsKariško stiliaus kelnės slimJogger stiliaus kariškos kelnėsRudos jogger stiliaus kelnėsJuodos jogger stiliaus kelnėsRaudonos jogger stiliaus kelnėsTamsiai mėlynos jogger stiliaus kelnėsMėlynos jogger stiliaus kelnėsOranžinės jogger stiliaus kelnėsPilkos jogger stiliaus kelnėsŽalios jogger stiliaus kelnėsKamufliažinės jogger stiliaus kelnėsSlidinėjimo kelnės juodosBalti džinsaiJuodi džinsaiTamsiai mėlyni džinsaiMėlyny džinsaiPilki džinsaiŽali džinsaiDžinsai slimDžinsai su skylėmisPlatūs džinsaiKlasikiniai džinsaiŠviesūs džinsaiMedžiaginės kelnės baltosMedžiaginės kelnės rudosMedžiaginės kelnės juodosMedžiaginės kelnės raudonosMedžiaginės kelnės tamsiai mėlynosMedžiaginės kelnės mėlynosMedžiaginės kelnės oranžinėsMedžiaginės kelnės pilkosMedžiaginės kelnės žaliosKamufliažinės kelnės pilkosKamufliažinės kelnės žaliosSportinės kelnės baltosSportinės kelnės rudosJuodos sportinės kelnėsSportinės kelnės raudonosSportinės kelnės tamsiai mėlynosSportinės kelnės mėlynosSportinės kelnės oranžinėsPilkos sportinės kelnėsSportinės kelnės žaliosSportinės kelnės su sutraukimaisSiaurėjančios sportinės kelnėsKelnės su skylėmis juodosKelnės su skylėmis tamsiai mėlynosKelnės su skylėmis pilkosKelnės slim fit baltosKelnės slim fit juodosKelnės slim fit raudonosKelnės slim fit tamsiai mėlynosKelnės slim fit mėlynosKelnės slim fit oranžinėsKelnės slim fit pilkosKelnės slim fit žaliosKelnės su sutraukimais baltosKelnės su sutraukimais rudosKelnės su sutraukimais juodosKelnės su sutraukimais raudonosKelnės su sutraukimais tamsiai mėlynosKelnės su sutraukimais mėlynosKelnės su sutraukimais oranžinėsKelnės su sutraukimais pilkosKelnės su sutraukimais žaliosKelnės siaurėjančios juodosKelnės siaurėjančios tamsiai mėlynos
Dydžiai
  • 1-Ubrania
  • Spodnie
Spalva
Kaina
Pasiūlymas
Produkto tipas
Pasiūlyti

Jeigu ieškai vyriškų laisvalaikio arba kitokių kelnių, „Bolf“ internetinėje parduotuvėje kiekvienas tikrai atras madingą ir patogų drabužį, kuris praturtins spintą ir drabužių kolekciją. Žemiau rasi daugiau informacijos apie pagrindines vyriškų kelnių tendencijas, kurios nuolat pagerins tavo stilių.

Vyriškų kelnių tipai

Kokio tipo kelnes galima rasti „Bolf“ parduotuvėje? Kokio tipo kelnės tiks skirtingoms progoms?
Jeigu ieškai kažko paprastesnio, tau gali patikti laisvalaikio kelnės arba languotos kelnės vyrams, kurios tiks tiek einant susitikti su draugais, tiek būnant namie. Tiesiog išsirink patinkančios spalvos kelnes ir priderink jas prie bet kokio minkštesnio džemperio ar marškinėlių.
Tuo tarpu kostiuminės arba klasikinės kelnės vyrams tiks svarbiems renginiams arba darbui, kur visada galėsi atrodyti gerai ir jaustis patogiai. Tokio tipo drabužis yra būtinybė kiekvienam vyrui ar vaikinui.

Daugiau kategorijų:

Prie ko kasdien derinti vyriškas kelnes?

Vyriškas kelnes arba džinsus gali priderinti prie beveik kiekvieno tipo drabužių. Šio drabužio universalumas yra tiesiog išskirtinis, o tai tik padidina jo populiarumą.
Pavyzdžiui, juos gali derinti prie marškinių, marškinėlių, striukų ar net džemperių. Vyriškos laisvalaikio kelnės yra vienas iš paprasčiausių ir naudingiausių drabužių, kuriuos vyras gali turėti savo spintoje, todėl per daug nedvejok.
Žinoma, klasikines arba kostiumines kelnes gali derinti prie neutralesnės spalvos marškinių. Tuo tarpu laisvalaikio kelnės puikiai derės prie beveik bet kokios aprangos.

Kaip „Bolf“ parduotuvėje užsisakyti vyriškas kelnes?

Ar „Bolf“ parduotuvėje jau radai sau tinkamiausią vyriškų kelnių pasiūlymą? Tada skaityk toliau ir sužinok daugiau informacijos apie tai, kaip gali jas užsisakyti greitai ir be jokių problemų.
Visų pirma, nepamiršk nepalikti išsirinktų drabužių savo pirkinių krepšelyje per ilgai, nes geri pasiūlymai yra populiarūs ne be priežasties, todėl gali būti greitai išperkami kitų pirkėjų. Jeigu nori užtikrinti savo išsirinktą prekę, tiesiog paspausk ant jos. Tada galėsi pateikti tinkamiausią dydį ir užsisakyti šias patinkančias vyriškas laisvalaikio kelnes.
Šiuo metu „Bolf“ parduotuvėje rasi laisvalaikio kelnes vyrams, žiemines kelnes vyrams, languotas kelnes vyrams, kostiumines kelnes vyrams ir netgi klasikines kelnes vyrams, todėl kiekvienas tikrai atras sau tinkamiausią ir reikalingiausią variantą.

P.S jeigu nori gauti daugiau informacijos, nepamiršk užsiregistruoti į „Bolf“ parduotuvės naujienlaiškį! Šis naujienlaiškis padės sužinoti daugiau apie drabužių asortimentą ir geriausius pasiūlymus.

pixel