Moteriškos striukės

Produktų kiekis:338
Demisezoninės moteriškos striukės baltosDemisezoninės moteriškos striukės rudosDemisezoninės moteriškos striukės juodosDemisezoninės moteriškos striukės raudonosDemisezoninės moteriškos striukės violetinėsDemisezoninės moteriškos striukės tamsiai mėlynosDemisezoninės moteriškos striukės mėlynosDemisezoninės moteriškos striukės oranžinėsDemisezoninės moteriškos striukės rožinėsDemisezoninės moteriškos striukės pilkosDemisezoninės moteriškos striukės žaliosDemisezoninės moteriškos striukės geltonosMoteriškos odinės striukės juodosMoteriškos odinės striukės geltonosMoteriškos žiemines striukės baltosMoteriškos žieminės striukės rudosMoteriškos žieminės striukės juodosMoteriškos žieminės striukės raudonosMoteriškos žieminės striukės tamsiai mėlynosMoteriškos žieminės striukės mėlynosMoteriškos žieminės striukės rožinėsMoteriškos žieminės striukės pilkosMoteriškos žieminės striukės žaliosMoteriškos žiemines striukės geltonosMoteriškos džinsinės striukės juodosMoteriškos softshell striukės juodosMoteriškos softshell striukės mėlynosMoteriškos softshell striukės rožinėsMoteriškos softshell striukės pilkosMoteriškos sportinės striukės baltosMoteriškos sportinės striukės rudosMoteriškos sportinės striukės juodosMoteriškos sportinės striukės raudonosMoteriškos sportinės striukės tamsiai mėlynosMoteriškos sportinės striukės mėlynosMoteriškos sportinės striukės oranžinėsMoteriškos sportinės striukės rožinėsMoteriškos sportinės striukės pilkosMoteriškos sportinės striukės žaliosMoteriškos sportinės striukės geltonosDygsniuotos striukės baltosDygsniuotos striukės rudosDygsniuotos striukės juodosDygsniuotos striukės raudonosDygsniuotos striukės mėlynosDygsniuotos striukės tamsiai mėlynosDygsniuotos striukės oranžinėsDygsniuotos striukės rožinėsDygsniuotos striukės pilkosDygsniuotos striukės žaliosDygsniuotos striukės geltonosParka striukės juodosSlidinėjimo/Snowboard striukės juodosSlidinėjimo/Snowboard striukės tamsiai mėlynosSlidinėjimo/Snowboard striukės rožinės Slidinėjimo/Snowboard striukės pilkosSlidinėjimo/Snowboard striukės žaliosSlidinėjimo/Snowboard striukės raudonosSlidinėjimo/Snowboard striukės baltosPoliarinės striukės baltosPoliarinės striukės juodosPoliarinės striukės raudonosPoliarinės striukės tamsiai mėlynosPoliarinės striukės mėlynosPoliarinės striukės oranžinėsPoliarinės striukės rožinės Poliarinės striukės pilkosPoliarinės striukės žaliosPoliarinės striukės geltonos
Dydžiai
  • 1-Ubrania
  • Akcesoria
Spalva
Kaina
Pasiūlymas
Rankovės

Moteriškos striukės

Moteriškos striukės – tai ne tik privaloma aprangos dalis, kuri saugo nuo šalčio, bet ir madingas viso derinio elementas. Daugybė modelių ir fasonų lemia, kad moterys rinktis striukę, kuri labiausiai atitinka jų skonį ir pomėgius. Taip pat neretai vienoje moteriškoje spintoje galima rasti bent kelis įvairius striukių modelius, nes striukes reikėtų derinti pagal derinius, panašiai kaip ir kiekvieną kitą aprangos dalį. Dabar karščiausia moteriškų drabužių tendencija yra beisbolo striukės. Šie drabužiai primena jau kultinėmis tapusias amerikiečių jaunimo striukes, kurios buvo vilkimos prie keliasdešimt metų. Tai, kas jas išskiria iš kitų, yra medžiaga – 100 % medvilnė, užsegimas spaustukais, stačia apykaklė ir spalvos, kurių klasikiniame modelyje yra dvi kontrastingos, pvz., baltas ir raudona arba mėlyna ir geltona. Tokios fasono striukės apačioje ir rankovėse yra sutrauktukai. Tai idealus pasirinkimas einant susitikti su pažįstamais, pasivaikščioti po miestą ir kasdien – viršutinis drabužis į mokyklą, darbą ar parduotuvę. Tai miesto gatvės stiliaus esmė! Taip pat verta suvokti, kad tokios moteriškos striukės deriniui suteikia ne tik sportinių savybių, bet ir paryškina moterišką žavesį.

Be šiuo metu madingiausių striukių, verta turėti ir tokią, kuri išsiskiria tuo, kad yra nepavaldi laikui. Šiai grupei priskiriamos džinsinės striukės, kurios niekada neišeina iš mados ir visada tinka kiekvienai moteriai. Puikiai dera su įvairiomis medžiagomis ir aprangos elementais – kelnėmis, šortais ar net sijonais ir suknelėmis. Džinsinės striukės gali būti trumpos ir aptemptos arba bomberiai – laisvos ir, atrodytų, šiek tiek per didelės. Puikus sumanymas yra puošti jas įvairiais antsiuvais.

Moterų madoje yra daugybė striukių, kurias verta turėti savo spintoje. Verta rinktis bent dvi rūšis – vieną klasikinę ir nevaldžią laikui, o kitą, kuri dabar yra madingiausia ir padės kiekvienai ją vilkinčiai moteriai tapti visų pastebimai.

pixel