Moteriškos odinės striukės

Produktų kiekis:29
Dydžiai
Spalva
Kaina
pasiūlymas
Medžiaga
tinka
Produkto tipas

Moteriškos odinės striukės

Odinės striukės – be abejo, laikui nepavaldus viršutinis drabužis ir moterims, ir vyrams. Jų istorija siekia I pasaulinio karo laikus, kai garsios pilotų striukės buvo neatsiejama lakūnų aprangos dalis. Ir vėliau odinės striukės neišėjo iš mados, o net priešingai – vis daugiau žmonių imdavo jas vilkėti, taip pat ir moterys. Dabar populiariausias ir nepaprastai moteriškas fasonas yra vadinamosios motociklininkų striukės – aptemptos, su būdingus įkypu užsegimu ir dažnai puošiamos užtrauktukais arba kniedėmis, puikiai paryškina moterišką figūrą ir visam deriniui suteikia charakterio. Šios rūšies moteriškas odines striukes galima vilkėti su odinėmis kelnėmis arba klasikiniais džinsais. Su tokiu klasikiniu drabužiu galima kurti originalius derinius, turinčius stiprių akcentų. Vis dėlto verta suvokti, kad šios striukės idealiai tinka moterims, kurioms labiau patinka mergaitiški, lengvi deriniai, nes motociklininkų striukes, kaip ir daugumą kitų moteriškų odinių striukių, galima vilkėti net su suknelėmis ir sijonais.

Nepaprastai madingos yra ir klasikinio sukirpimo striukės – su tiesiu užtrauktuku, stačia apykakle ir užsegamu užtrauktuku. Toks viršutinis drabužis yra idealus gatvės stiliaus pavyzdys – puikiai tinka vakare išeiti į miestą, susitikti su bičiuliais ar eiti apsipirkti.

Galima daryti prielaidą, kad odinės striukės moterims niekada neišeis iš mados, nes yra universalios ir nepavaldžios laikui. Odiniai viršutiniai drabužiai tinka kiekvienai moteriai, nesvarbu jos stilius ir pomėgiai – paryškina figūrą, suteikia charakterio, papildo visą derinį ir, svarbiausia, užtikrina šilumos komfortą, nes saugo nuo šalto vėjo, todėl būna ir vasarinių, ir demisezoninių, ir net žieminių. Taigi idealiai tinka ne tik vasaros vakarą, bet ir daug šaltesnėmis rudens ar ankstyvojo pavasario dienomis. Taigi odinėmis striukėmis galima džiaugtis ištisus metus.

pixel