Vyriškos trumpos kelnės

Produktų kiekis: 326
Šortai chino baltiŠortai chino rudiŠortai chino juodiŠortai chino raudoniŠortai chino tamsiai mėlyniŠortai chino neoniniaiŠortai chino mėlyniŠortai chino rožiniaiŠortai chino pilkiŠortai chino daugiaspalviaiŠortai chino žaliŠortai chino geltoniDžinsiniai šortai baltiDžinsiniai šortai rudiDžinsiniai šortai juodiDžinsiniai šortai raudoniDžinsiniai šortai violetiniaiDžinsiniai šortai tamsiai mėlyniDžinsiniai šortai neoniniaiDžinsiniai šortai mėlyniDžinsiniai šortai oranžiniaiDžinsiniai šortai rožiniaiDžinsiniai šortai pilkiDžinsiniai šortai daugiaspalviaiDžinsiniai šortai žaliDžinsiniai šortai geltoniŠortai baltiŠortai rudiŠortai juodiŠortai raudoniŠortai violetiniaiŠortai tamsiai mėlyniŠortai neoniniaiŠortai mėlyniŠortai oranžiniaiŠortai rožiniaiŠortai pilkiŠortai daugiaspalviaiŠortai žaliŠortai geltoniSportiniai šortai baltiSportiniai šortai rudiSportiniai šortai juodiSportiniai šortai raudoniSportiniai šortai violetiniaiSportiniai šortai tamsiai mėlyniSportiniai šortai neoniniaiSportiniai šortai mėlyniSportiniai šortai oranžiniaiSportiniai šortai pilkiSportiniai šortai daugiaspalviaiSportiniai šortai žaliSportiniai šortai geltoniKamufliažiniai šortai baltiKamufliažiniai šortai rudiKamufliažiniai šortai juodiKamufliažiniai šortai raudoniKamufliažiniai šortai violetiniaiKamufliažiniai šortai tamsiai mėlyniKamufliažiniai šortai neoniniaiKamufliažiniai šortai mėlyniKamufliažiniai šortai oranžiniaiKamufliažiniai šortai rožiniaiKamufliažiniai šortai pilkiKamufliažiniai šortai daugiaspalviaiKamufliažiniai šortai žaliKamufliažiniai šortai geltoniŠortai cargo baltiŠortai cargo rudiŠortai cargo juodiŠortai cargo raudoniŠortai cargo violetiniaiŠortai cargo tamsiai mėlyniŠortai cargo neoniniaiŠortai cargo mėlyniŠortai cargo oranžiniaiŠortai cargo rožiniaiŠortai cargo pilkiŠortai cargo daugiaspalviaiŠortai cargo žaliŠortai cargo geltoniVyriški maudomosi šortai baltiVyriški maudomosi šortai juodiVyriški maudomosi šortai raudoniVyriški maudomosi šortai violetiniaiVyriški maudomosi šortai tamsiai mėlyniVyriški maudomosi šortai neoniniaiVyriški maudomosi šortai mėlyniVyriški maudomosi šortai oranžiniaiVyriški maudomosi šortai rožiniaiVyriški maudomosi šortai pilkiVyriški maudomosi šortai daugiaspalviaiVyriški maudomosi šortai žaliVyriški maudomosi šortai geltoniSportiniai šortai baltiSportiniai šortai rudiSportiniai šortai juodiSportiniai šortai raudoniSportiniai šortai violetiniaiSportiniai šortai tamsiai mėlyniSportiniai šortai neoniniaiSportiniai šortai mėlyniSportiniai šortai oranžiniaiSportiniai šortai rožiniaiSportiniai šortai pilkiSportiniai šortai daugiaspalviaiSportiniai šortai žaliSportiniai šortai geltoni
Dydžiai
  • 1-Ubrania
  • Kupony rabatowe - bolf.lt
  • Spodnie
Spalva
Kaina
Pasiūlymas
Produkto tipas

Vyriškos trumpos kelnės

Trumpos kelnės – tai neatskiriamas vyriškos aprangos elementas, kuris puikiai tinka karštomis vasaros dienomis. Šortai yra ne tik patogūs, bet ir praktiški bei nepaprastai stilingi. Daugeliui trumpos kelnės asocijuojasi pirmiausia su sportiniu stiliumi. Iš tikrųjų, vienas iš populiariausių fasonų – 100 % minkšta medvilnė arba su elastanu, per juosmenį reguliuojamos sutrauktuku arba virve, todėl yra patogu mūvėti. Be to, toks fasonas, jeigu turi įdomų raštą ir madingus apdailos elementus, pvz., dygsniai, kontrastingi įsiuvai ir kitų medžiagų intarpai, yra puikus gatvės stiliaus elementas – idealiai tinka einant į susitikimą su pažįstamais, į miestą ar sporto klubą. Taip pat labai gerai atrodo vyriškos trumpos kelnės iš klasikinio džinsinio audinio. Taip pat jau kelis sezonus karštomis vasaromis labai išpopuliarėja iš natūralaus lino audinio siuvami šortai. Ne tik suteikia šilumos komfortą, bet ir puikiai atrodo bei suteikia prabangos visam deriniui.

Trumpos kelnes, kurias vasarą dažniausiai mūvi ir berniukai, ir jauni vyrai, ir subrendę vyrai, įprastai derinamos su marškinėliais. Marškinėliai gali būti be raštų arba su įdomiu užrašu ar originaliu raštu. Daug ką lemia medžiaga, iš kurios pasiūti šortai, ir šortų raštas. Trumpų kelnių derinimo su kitais aprangos elementais taisyklė yra tokia pati kaip ir klasikinių, ilgų kelnių atveju. Dėl to labai geras ir nepaprastai madingas sprendimas – su šortais vilkėti marškinius. Šiuo atveju geriausia rinktis marškinius, pasiūtus iš lengvų, orą praleidžiančių medžiagų švelniomis, pvz., pastelinėmis, spalvomis. Be to, iki alkūnių paraitotos rankovės paryškina visos aprangos gatvės įvaizdį. Toks komplektas – idealus klasikinio, vyriško kasdienio derinio pavyzdys.

pixel