Privatumo politika ir slapukai

Privatumo politika / slapukų politika

Prašome jūsų pasidalinti asmeniniais duomenimis (be kita ko) tokiais tikslais kaip:
• Šioje privatumo politikoje nustatytos asmens duomenų, kuriuos iš jūsų gavo internetinė parduotuvė Bolf.lt (toliau – Parduotuvė), veikia domeno adresu www.bolf.lt (toliau – kaip), svetainė, kurią sukūrė "BOLF LIMITED", kurios registruota buveinė yra Zielona Gura, įrašyta numeriu 0000518284 į Nacionalinio teismų registro verslininkų registrą, kurį tvarko Zielona Góra nacionalinio komercinio skyriaus 8-asis apygardos teismas. Teismo registras, NIP: 9291861064, REGON 081225888, adresas: ul. Kożuchowska 32, 65-364 Zielona Góra – kuris taip pat yra duomenų valdytojas, toliau taip pat vadinamas administratoriumi.
• Svetainėje surinkti duomenys yra saugomi pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių asmens duomenų judėjimo ir Direktyvo panaikinimo 95/46/EB , toliau – reglamentas, ir kitas bendrai taikytinas teisės nuostatas.
• Administratorius deda visas pastangas, kad būtų gerbiamas Jūsų privatumas ir asmens duomenų, pateiktų naudojantis Svetaine, apsauga, įskaitant pirkimą Parduotuvėje, ir imasi visų reikiamų veiksmų šiuo tikslu.
• Administratoriaus tvarkomų duomenų tikslas ir apimtis yra Svetainės vartotojai, įskaitant Parduotuvės klientus.
• Teikdamas teikiamas paslaugas, Administratorius deda visas pastangas, kad duomenų tvarkymas būtų vykdomas pagal galiojančius teisės aktus.

Kodėl prašome jūsų pasidalinti savo asmeniniais duomenimis?

Prašome jūsų dalytis asmeniniais duomenimis (be kita ko) tokiais tikslais kaip:
• perkant prekes internetu,
• kad turėti individualią vartotojo paskyrą,
• kad gauti informaciją apie produktus,
• dalyvavimas internetinėse bendruomenėse, įskaitant mūsų tinklaraščių ir puslapių ir (arba) naujienų kanalų naudojimą socialinių tinklų svetainėse,
• dalyvauti akcijose ar konkursuose,
• išsaugoti jūsų pageidavimus dėl būsimų santykių ir bendravimo,
• padėti mums plėtoti internetines paslaugas,
• gauti suasmenintus pranešimus, specialius pasiūlymus ir skelbimus, pritaikytus jūsų pomėgiams, remiantis mums pateikta informacija, kurią surinkome naudodami slapukus ir kitus panašius būdus, susijusius su jūsų naudojimusi mūsų svetainėmis / socialine žiniasklaida / tinklaraščiais.
• anketos užpildymas su nuomone apie Parduotuvėje įsigytą prekę/sandorio užpildymas ir paskelbimas Parduotuvės svetainėje,
• gauti nuomonę apie perkamą prekę ir/ar Parduotuvę ir patalpinti ją subjektų sutikime nurodytose interneto svetainėse,
• paskelbti nuomonę svetainėje www.bolf.lt.

Pagrindiniai asmens duomenų rinkimo tikslai:

• Pardavimo sutarties sudarymas ir įgyvendinimas (neužregistravus kliento paskyros arba įregistravus kliento paskyrą), remiantis duomenų subjekto sutikimu ir teisinių įsipareigojimų įvykdymu pagal 2009 m. Reglamento 6 skyrius 1 b, c;
• elektroninių paslaugų, skirtų Svetainės naudotojams/Parduotuvės klientams, teikimas, kuris yra susijęs su sutarties įgyvendinimu pagal 2 str. 6 skyrių 1 b, c Reglamentą.
• tiesioginė Administratoriaus produktų ar paslaugų rinkodara (naujienlaiškis el. paštu, SMS naujienlaiškis), kuri yra paties Administratoriaus interesų įgyvendinimas pagal 2 str. 6 skyrius Reglamento 1 f punktą, susijęs su sutikimu, išreikštu pagal 1 str. Telekomunikacijų įstatymo 172 str

Kokius asmens duomenis galime rinkti?

I. Duomenys, renkami automatiškai naudojantis Svetaine.

Parduotuvė automatiškai nerenka jokių vartotojus identifikuojančių duomenų, išskyrus informaciją, esančią slapukuose naudojantis Svetaine.

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos Svetainė siunčia ir saugo jūsų kompiuteryje, kuriuose yra tam tikra informacija, susijusi su jūsų naudojimusi svetaine ir parduotuve. Parduotuvė naudoja slapukus, kad galėtų valdyti Svetainę ir pirkimo proceso metu pateikti jums įdomios informacijos, pvz., prisiminti jūsų pirkinius.

Slapukų tipai:

Laikinieji (sesijos) slapukai – jie veikia tik naršant Parduotuvės puslapiuose, taip įgalindami tinkamą jų veikimą. Seanso slapukai saugomi vartotojo įrenginyje iki tol, kol jis atsijungia nuo svetainės arba išjungia interneto naršyklę. Jas taip pat naudoja serveris informacijai apie veiklą saugoti, atsijungus nuo serverio, Vartotojas gali grįžti į tą pačią svetainės vietą.

Nuolatiniai slapukai – lieka įrenginyje po apsilankymo Parduotuvėje, o tai reiškia, kad Parduotuvė gali prisiminti Vartotojo nustatymus vėlesnių apsilankymų metu. Dėl to Parduotuvėje tampa lengviau naršyti ir yra įsimenami Kliento/Vartotojo pirkimo pasirinkimai. (pirkėjo pasirinkimai, įskaitant į krepšelį įdėtos prekės, valiuta, kalba, mėgstamos prekės, prekės krepšelyje ir mėgstamiausi nustatymai; svetainės versija (vyriška, moteriška, vaikiška); sutikimas koreguoti turinį; kalbos ir valiutos nustatymai; kliento statistika (kokius puslapius peržiūrėjo, kokias prekes įdėjo į krepšelį);

Išorinių subjektų/įmonių/reklamos tinklų slapukai – leidžia koreguoti rodomą svetainę pagal Vartotojo pageidavimus perkant (Google Analytics, Google Adwords)

Parduotuvė apdoroja šiuos slapukus:

Slapuko failas Tiekėjas Laikotarpis Tipas
MUID Microsoft 1 metai ir 24 dienos Funkcinis ir analitinis
_clsk Microsoft 1 diena Funkcinis ir analitinis
page_counter Denley 1 diena Funkcinis ir analitinis
_ga_K5DJZVZ2P9 Google 3 mėnesiai Funkcinis ir analitinis
_ga Google 1 metai 1 mėnuo 4 dienos Funkcinis ir analitinis
shop_ver_IAI Bolf 3 valandos Funkcinis ir analitinis
_gcl_au Google 1 metai 1 mėnuo 4 dienos Funkcinis ir analitinis
_gid Google 1 diena Funkcinis ir analitinis
_fbp Meta 3 mėnesiai Reklaminiai ir profiliavimo
_ttp TikTok 13 mėnesių Reklaminiai ir profiliavimo
_uetsid Microsoft 1 diena Būtini
_uetvid Microsoft 1 metai ir 24 dienos Būtini
basket_id Bolf 2 mėnesiai Būtini
client Bolf 1 diena Būtini

Parduotuvė naudojasi šių subjektų reklamos paslaugomis:
- Google Cloud Poland Sp. z o. o., įsikūrusi ul. Emilii Plater 53 00-113 Varšuva,
– FACEBOOK POLAND SP Z O. O., įsikūrusi adresu ul. Bielańska 12, 00-085 Varšuva
- CRITEO, esantis Torre Mapfre, C/ de la Marina 16-18, 08005 Barselona
- Trusted Shops GmbH Subbelrather Strasse 15c, 50823 Kelnas, Vokietija,
- Ceneo.pl sp. z o. o., kurios registruota buveinė yra ul. Legnicka 48A 54-202 Vroclavas,
– Ringier Axel Springer Polska Sp. z o. o., ul. Domaniewska 49, 02-672 Varšuva,
- Okazje Group Sp. z o. o., Al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź, DOMODI LIMITED, Jaworska 13, 53-612 Vroclavas,
- Benhauer Sp. z o.o. ul. Grzegórzecka 21, 31-532 Krokuva,
- IAI S.A. al. Piastów 30, 71-064 Szczecin,

Siekdamos teikti internetinės rinkodaros paslaugas, minėtos įmonės naudoja pagal sudarytas sutartis joms patikėtus slapukus, kurie, naudojant atitinkamą technologiją, leidžia identifikuoti gavėjų segmentus ir taip pasiekti atitinkamus vartotojus atitinkamu reklaminiu el. pranešimu konkrečiu laiku ir vieta. Duomenys, tvarkomi pagal sutartis su aukščiau nurodytais subjektais, nenaudojami vartotojų tapatybei nustatyti. Duomenys, gauti naudojant slapukus, aukščiau nurodytiems subjektams perduodami tik gavus vartotojo sutikimą.

Mūsų svetainėse trečiosios šalys talpina informaciją slapukų ir kitų panašių technologijų pavidalu jūsų galutiniame įrenginyje (pvz., kompiuteryje, išmaniajame telefone) ir gauna prieigą prie jų. Tai yra mūsų patikimi partneriai, su kuriais nuolat bendradarbiaujame, siekdami pritaikyti reklamą mūsų ir jų svetainėse pagal jūsų poreikius ir interesus, taip pat mūsų ir mūsų patikimų partnerių teikiamas paslaugas. „Wirtualna Polska Capital“ grupės subjektai yra toks patikimas partneris. Išsamią informaciją apie jūsų duomenų tvarkymą „Wirtualna Polska“ rasite „Wirtualna Polska“ privatumo politikoje. Išsamią informaciją apie tai, kaip „Google“ tvarko jūsų duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje ir naudojimo sąlygose.

Naudodami mūsų svetainėje esančius slapukų nustatymus galite patys nuspręsti, su kokiais slapukais sutinkate, taigi, ar sutinkate, kad mūsų partneriai naudotų per slapukus surinktus duomenis, ar ne. Mes nesidalinsime jūsų asmens duomenimis, prieš tai negavę tokio sutikimo.

Jei persigalvojote ir norite atšaukti savo sutikimą arba pakeisti privatumo nustatymus, galite tai padaryti dabar [Keisti privatumo nustatymus]

Atminkite, kad jūsų sutikimas leidžia mums ir mūsų partneriams pateikti jums reklamas, atitinkančias jūsų interesus. Sutikimo stoka nesumažins skelbimų, tokiu atveju jūs vis tiek gausite skelbimus, tačiau jie nebus susiję su jūsų veikla mūsų svetainėje.

Bet kuriuo atveju galite patys blokuoti slapukų diegimą arba ištrinti nuolatinius slapukus, naudodamiesi atitinkamomis savo interneto naršyklės pagalbos parinktimis. Iškilus problemoms, patariame pasinaudoti naršyklės žinyno failu arba kreiptis į naudojamos naršyklės gamintoją.

Be slapukų, Parduotuvė taip pat gali rinkti duomenis, kuriuos įprastai renka interneto sistemų administratoriai, kaip logotipai arba žurnalo failai. Žurnaluose esanti informacija gali apimti jūsų IP adresą, platformos ir interneto naršyklės tipą, interneto tiekėją ir svetainės, iš kurios įėjote į svetainę, adresą. Kai kuriuose Svetainės antriniuose puslapiuose ir kitose ryšio su Jumis priemonėse gali būti vadinamųjų „web beacons” (vadinamieji elektroniniai vaizdai). Web beacons leidžia gauti tokią informaciją, kaip: kompiuterio IP adresą, kuriame buvo įkeltas puslapis, puslapio URL numerį, puslapio įkėlimo laiką, interneto naršyklės tipą, pvz. taip pat slapukuose esančią informaciją, kad galėtume įvertinti mūsų skelbimų efektyvumą. Šie duomenys bus archyvuojami ir naudojami statistinės analizės tikslais bei pasauliniam Svetainės vartotojų srautui įvertinti. Šie duomenys nebus sujungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis.

Parduotuvėje naudojama žiniatinklio analizės sistema (Google Analytics), kurios pagalba galima kurti vartotojų profilius slapyvardžiu. Šiuo tikslu Google Analytics naudoja slapukus. Google Analytics funkcija – įvertinti Svetainės vartotojų naudojimą ir gerinti Svetainės kokybę.

Parduotuvė renka klientų duomenis (pvz., slapyvardį ir kitus), kurie Parduotuvės svetainėje savanoriškai skelbia prekių komentarus.

Automatiškai renkami duomenys gali būti naudojami analizuojant klientų elgesį Parduotuvės svetainėje, rinkti demografinius duomenis apie klientus, personalizuoti Parduotuvės puslapių turinį.

Automatiškai surinkti duomenys, susiję su Klientais, skelbiančiais komentarus apie produktus, gali būti naudojami Parduotuvės ar Parduotuvės siūlomų produktų reklamai. Taip pat klientų komentarai gali būti naudojami reklamuojant Parduotuvę ar Parduotuvės siūlomus produktus.

Be to, Bolf reklamos tikslais dalyvauja partnerystės programoje, paremtoje filialų rinkodara. Vykdydama šį bendradarbiavimą, Bolf su AVIN AG (Eichhornstraße 3, 10785 Berlynas, Vokietija) veikia kaip bendri duomenų valdytojai tvarkydami internetinius asmens duomenis. Duomenys, gauti kaip šio bendradarbiavimo dalis, yra apsaugoti pagal galiojančius teisės aktus ir jokiu būdu nenaudojami naudotojų tapatybei nustatyti.

Trusted Shops Trustbadge integracija

Mūsų svetainėje yra integruotas „Trusted Shops Trustbadge“, kuris naudojamas mūsų „Trusted Shops“ kokybės ženklui rodyti ir renkamiems atsiliepimams apie pirkinius mūsų parduotuvėje, taip pat pristatyti „Trusted Shops“ prekių asortimentą, kurį pirkėjai gali gauti pateikę užsakymą mūsų parduotuvėje.

Tai, kas išdėstyta pirmiau, padeda apsaugoti mūsų vyraujantį teisėtą interesą, kad mūsų pasiūlymas rinkoje veiktų optimaliai. Trustbadge ir jame reklamuojamos paslaugos yra Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Cologne, pasiūlymas.

Naudojant „Trustbadge“, serveris automatiškai prisimena vadinamąjį serverio žurnalus, kuriuose yra, pvz., jūsų IP adresas, užklausos data ir laikas, perduotų duomenų kiekis ir užklausą teikiantis paslaugos teikėjas (prieigos duomenys) ir užklausos dokumentai. aukščiau Prieigos duomenys nėra analizuojami ir automatiškai perrašomi per septynias dienas nuo svetainės uždarymo.

Kiti asmens duomenys į Trusted Shops bus perduodami tik tuo atveju, jei įvykdę užsakymą savo noru nuspręsite naudoti Trusted Shops produktus arba jau užsiregistravote jomis naudotis. Tokiais atvejais galioja sutartis tarp jūsų ir Trusted Shops.

II. Duomenys, surinkti registruojantis ir perkant.

Perkant ar užsakanat, Parduotuvė per Svetainę ir kitas bendravimo formas rinks iš Jūsų šiuos asmens duomenis:
1. pavardė ir vardas,
2. užsakytojo adresas,
3. pristatymo adresas, jei skiriasi nuo užsakytojo
4. elektroninio pašto adresas,
5. telefono numeris,
6. įmonės pavadinimas,
7. mokesčių identifikavimo numeris.
8. gimimo data.

1-5 punktuose nurodytų duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas registruojantis ir perkant Svetainėje. Jei nepateiksite šių duomenų, jūs negalėsite pirkti. 6-7 punktuose nurodytus duomenis pateikti būtina verslininkams norint išrašyti PVM sąskaitą faktūrą. Gimimo data bus tvarkoma remiantis duomenų subjekto sutikimu.

Klientas gali savarankiškai keisti Parduotuvės sistemoje pateiktus duomenis.

Klientas, susikūręs paskyrą Parduotuvėje, gali bet kada pateikti Parduotuvei prašymą ją ištrinti. Paskyros ištrynimas yra negrįžtamas ir reiškia visų Kliento duomenų ištrynimą. Tokios paskyros atkurti nepavyks. Tuo pačiu metu, sandorio atveju, duomenys bus tvarkomi 5 metus nuo sandorio datos.

Atsižvelgdamas į minimizavimo principą, Administratorius pasilieka teisę ištrinti neaktyvias paskyras. Daugiau informacijos šiuo klausimu rasite [Nuostatuose].

Klientas, užpildydamas mokėjimo už užsakytas prekes formą, gali papildomai sutikti:
a) Bolf, įsikūręs Zielona Góra (ul. Kożuchowska 32), kad užpildytų apklausą su nuomone apie įsigytą prekę / sandorį, atliktą Bolf.lt parduotuvėje, ir, kad paskelbti ją Parduotuvės svetainėje, tvarko duomenis pateiktu el.paštu. Aukščiau pateiktas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas užsakymo detalėse arba susisiekus su Administratoriumi.
b) perduoti asmens duomenis, įskaitant el. pašto adresą ir informaciją apie pirkimą/operaciją Bolf.lt parduotuvėje, šiems subjektams:
– Trusted Shops GmbH Subbelrather Strasse 15c, 50823 Cologne, Vokietija, komercinis registras (HRB) 32735, ES mokesčių mokėtojo numeris: DE 812 947 877
- Ceneo.pl sp. z o. o., ul. Legnicka 48A 54-202 Wrocław KRS: 0000634928, Mokesęių mokėtojo nr.: 525-26-74-781, REGON 365338986
- Google Ireland Limited, Google Building, Gordon House, 4 Barrow St, Dublinas, D04 E5W5, Airija
– Ringier Axel Springer Polska Sp. z o. o. Opineo savininkas, ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa el. paštas: kontakt@opineo.pl
- TrustMate S.A. Bartoszowicka 3, 51-641 Wrocław, Lenkija, KRS: 0000737597, NIP: 8971854393, REGON: 369980751
- tikslu gauti nuomonę apie perkamą prekę ir/ar Parduotuvę ir patalpinti ją minėtų subjektų interneto svetainėse. Aukščiau pateiktas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kuriuo metu atšauktas siunčiant žinutę adresu admin@bolf.com Sutikimas reiškia, kad aukščiau nurodytos svetainės turės teisę susisiekti su Klientu užsakyme nurodytu el. adresu su prašymu pareikšti nuomonę apie įsigytą prekę užpildant apklausą. Tokiu būdu gautos nuomonės apie prekes, paslaugas ar parduodančius ar teikiančius subjektus kitiems Pirkėjams suteikia vertingos informacijos apie prekių ir paslaugų kokybę internetinėse parduotuvėse.

Kliento asmens duomenys prisijungiant prie Platformų arba registruojantis Platformose naudojant išorines autentifikavimo paslaugas, kurias siūlo kiti subjektai, veikiantys nepriklausomai nuo Bolf sp.z o.o. gali būti jam prieinama (pvz., kaip „Google“ siūlomos paslaugos dalis). Tokiu atveju Administratorius gaus Jūsų vardą ir pavardę bei el. pašto adresą ir šie duomenys bus priskirti Paskyrai arba bus tvarkomi tik tokio prisijungimo ar Registracijos Platformose tikslais. Prireikus gauti papildomų duomenų apie tai informuosime ir nurodysime jų apimtį. Naudodamiesi išorinio autentifikavimo paslaugomis, perskaitykite tokias paslaugas siūlančių subjektų asmens duomenų tvarkymo taisykles ir principus.

Išsami informacija apie gavėjus, duomenų apdorojimą, saugojimo laikotarpį ir duomenų, kuriuos Bolf.lt parduotuvę renka pardavimo procesui ir Bolf.lt parduotuvės klientams skirtų paslaugų teikimą, apsaugą pateikiama [Taisyklėse].

III. Kiti svetainės surinkti duomenys.

Svetainės naudotojas gali užsiprenumeruoti naujienlaiškių paslaugą ir/ar SMS naujienlaiškį pažymėdamas atitinkamą langelį. Naujienlaiškio prenumerata prilygsta sutikimui vykdyti tiesioginę nuosavų produktų rinkodarą ir 2002 m. liepos 18 d. įstatyme nurodytą komercinės informacijos siuntimą nurodytu el. pašto adresu ir (arba) telefono numeriu elektroninėmis priemonėmis ir /arba naudojant telekomunikacijų galinius įrenginius dėl elektroninių paslaugų teikimo iš Bolf Sp. z o. o. įsikūrusio Zielona Guroje. Duotas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas. Asmens duomenys, pateikti naudojant SMS/elektroninio naujienlaiškio paslaugą, bus tvarkomi tol, kol atsiras teisinis pagrindas, t. y. kol vartotojas atšauks sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

[Atsisakyti naujienlaiškio el. paštu]

Jūsų el. pašto adreso pateikimas kontaktinėje formoje yra savanoriškas, tačiau jo nenurodymas gali mums neleisti atsakyti į jūsų pateiktą klausimą.

Susisiekimo formoje pateikti asmens duomenys tvarkomi tik tam, kad suinteresuoti asmenys galėtų gauti informaciją apie mūsų siūlomas paslaugas arba išsiaiškinti klausimą, dėl kurio svetainės vartotojas kreipėsi į mus, ir yra saugomi formoje, leidžiančioje identifikuoti konkretų asmenį. ne ilgiau, nei būtina tvarkymo tikslui pasiekti, šiuo atveju informacijos teikimui, vartotojo prašomam klausimui išspręsti.

Išreikšdama atskirą sutikimą, Parduotuvė gali rinkti kitus asmens duomenis, reikalingus konkursui ar akcijai vykdyti, vadovaudamasi konkurso/akcijos nuostatais (pvz., nuotraukas).

Be to, priklausomai nuo pasirinktų nustatymų įvairiose socialinių tinklų svetainėse, Bolf.lt gali tvarkyti asmeninius duomenis, susijusius su veikla šiose svetainėse, pavyzdžiui, ten paskelbtus / bendrinamus interesus, šeimyninę padėtį, lytį, vartotojo vardą, nuotraukas, komentarus, turinį ir kt. .

Profiliavimas

Naudodamas automatizuoto duomenų tvarkymo formas, pagrįstas asmens duomenų naudojimu tam tikriems asmeniniams veiksniams, ypač analizuoti ar prognozuoti aspektus, susijusius su klientų asmeninių interesų ar pageidavimų vertinimu, duomenų valdytojas duomenis tvarko vadovaudamasis 2010 m. 6 skyrius 1 raidė a. Profiliavimas nėra skirtas naudotojams identifikuoti, o tik užtikrinti, kad siūlomos paslaugos ir produktai atitiktų vartotojų pageidavimus. Sutikimas profiliuoti yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas, tačiau priimdami sprendimą atminkite, kad sutikimas užtikrins, kad rodomas turinys bus pritaikytas jūsų interesams. Sutikimo neturėjimas nereiškia, kad naudodamiesi mūsų svetaine negausite jokios reklamos – tokioje situacijoje vis tiek gausite tiek pat reklamos, tačiau nesusijusios su jūsų veikla mūsų svetainėje.

Duomenų apdorojimo laikotarpis

Jūsų duomenys bus tvarkomi tol, kol atsiras pagrindas juos tvarkyti. Duomenys, gauti, susiję su pirkimo-pardavimo sutarties įgyvendinimu, saugomi laikotarpį, reikalingą paslaugoms teikti pagal Nuostatus. Duomenų saugojimo laikotarpis priklauso nuo pasirinktų pirkimo variantų. Jei sutikimas duodamas, asmens duomenys tvarkomi tol, kol jis atšaukiamas, apribojamas arba imamasi kitų veiksmų, ribojančių šį sutikimą, išskyrus atvejus, kai įstatymai įpareigoja šiuos duomenis tvarkyti ilgiau arba, esant galimiems reikalavimams, juos saugosime ilgiau, įstatyme, ypač Civiliniame kodekse, nustatytam jų senaties terminui.

Dalijimasis informacija

Jūsų pateikta informacija gali būti prieinama su mūsų parduotuve bendradarbiaujantiems subjektams tiek, kiek tai būtina paslaugoms teikti, ir kompetentingoms valdžios institucijoms, jei to reikalauja taikytini teisės aktai.

Siekdama įvykdyti sutartį, Parduotuvė gali dalytis iš jūsų surinktais duomenimis su šiais subjektais (DPD, DHL, Lietuvos paštas, Lenkijos paštas, Paštomatai, Przelewy24, PayU, PayPal, Paypo, Paysera).

Informaciją apie duomenų gavėjus stengiamės atnaujinti nuolat, daugiau informacijos šia tema galite gauti susisiekę su duomenų administratoriumi admin@bolf.com

Svetainėje taip pat yra socialinių tinklų papildinių, dėl kurių duomenys gali būti perduodami kitiems administratoriams.

Meta pikselis - Mūsų svetainėje įdiegtos Facebook rinkodaros priemonės (administruoja: Meta Platforms Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Airija.). Naudodami šiuos įrankius nukreipiame skelbimus Facebooke. Veiklą šioje srityje vykdome remdamiesi teisėtu interesu prekiauti savo produktais ar paslaugomis.

Pixel Meta automatiškai renka informaciją apie tai, kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine pagal peržiūrėtus puslapius. Tokiu būdu surinkta informacija dažniausiai perkeliama į Facebook serverį JAV ir ten saugoma.

Pixel Meta surinkta informacija yra anoniminė, t. y. neleidžia mums identifikuoti vartotojo. Mes tik žinome, kokių veiksmų ėmėsi mūsų svetainės vartotojas.

Tačiau norėtume jus informuoti, kad Meta gali sujungti šią informaciją su kita informacija apie jus, surinktą jums naudojantis Meta svetaine, ir naudoti ją savo tikslais, įskaitant rinkodarą. Tokios Meta veiklos nebevaldome, o informaciją apie ją galite rasti tiesiogiai Meta privatumo politikoje: https://www.facebook.com/privacy/explanation.

Bendras duomenų valdytojas šiuo atveju yra: Meta Platforms Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Airija.

Google Analytics yra įrankis, kurį teikia „Google Ireland Limited“, „Google Building“, Gordon House, 4 Barrow St, Dublinas, D04 E5W5, Airija. Google Analytics automatiškai renka informaciją apie vartotojų naudojimąsi mūsų svetaine. Tokiu būdu surinktą informaciją apdoroja „Google Ireland Limited“, ji apdorojama Europos ekonominėje erdvėje ir ten saugoma.

Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą bendradarbiaujant su Google galite paskaityti:
https://business.safety.google/gdpr/

Spauskite čia norėdami perskaityti duomenų tvarkytojo privatumo politiką:
https://policies.google.com/privacy?hl
https://support.google.com/analytics/topic/2919631?hl=pl&ref_topic=1008008

Spauskite čia, jei norite sužinoti, kaip blokuoti „Google Analytics“ slapukus naudojant naršyklės scenarijus:
https://support.google.com/analytics/answer/181881?hl=pl

Socialiniai įrankiai. Be Meta ir Google papildinių, mūsų svetainėje taip pat naudojami kiti įskiepiai ir kiti socialiniai įrankiai, kuriuos teikia socialinių tinklų svetainės, tokios kaip Twitter, Instagram, YouTube ir Pinterest.

Rodydami mūsų svetainę, kurioje yra toks papildinys, jūsų naršyklė užmegs tiesioginį ryšį su socialinės žiniasklaidos administratorių (paslaugų teikėjų) serveriais. Papildinio turinį nurodytas paslaugų teikėjas perkelia tiesiai į jūsų naršyklę ir integruoja į svetainę. Dėl šios integracijos paslaugų teikėjai gauna informaciją, kad jūsų naršyklėje buvo rodoma mūsų svetainė, net jei neturite tam tikro paslaugų teikėjo profilio arba šiuo metu nesate prie jo prisijungę. Šią informaciją (kartu su IP adresu) jūsų naršyklė siunčia tiesiai į nurodyto paslaugų teikėjo serverį.

Jei esate prisijungę prie vienos iš socialinių tinklų svetainių, paslaugų teikėjas galės tiesiogiai priskirti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje prie jūsų profilio tam tikroje socialinio tinklo svetainėje.

Jei naudojate tam tikrą papildinį, pvz., paspausdami mygtuką "Patinka" arba "Dalintis", atitinkama informacija taip pat bus siunčiama tiesiai į nurodyto paslaugų teikėjo serverį ir ten saugoma.

Be to, ši informacija bus paskelbta tam tikroje socialinio tinklo svetainėje ir bus rodoma žmonėms, įtrauktiems kaip jūsų kontaktai. Duomenų rinkimo ir tolesnio jų tvarkymo bei naudojimo paslaugų teikėjų tikslas, taip pat susisiekimo galimybė ir Jūsų teisės šiuo klausimu bei galimybė atlikti nustatymus, užtikrinančius privatumo apsaugą, yra aprašyti atskirų paslaugų teikėjų privatumo politikoje.

Facebook – https://www.facebook.com/legal/FB_Work_Privacy,
Instagram – https://help.instagram.com/519522125107875?helpref=page_content,
Twitter – https://twitter.com/en/privacy,
Google – https://policies.google.com/privacy?hl=pl,
Pinterest – https://policy.pinterest.com/pl/privacy-policy.

Jei nenorite, kad socialinių tinklų svetainės jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu surinktus duomenis priskirtų tiesiogiai jūsų profiliui tam tikroje svetainėje, prieš apsilankydami mūsų svetainėje turite atsijungti nuo tos svetainės. Taip pat galite visiškai neleisti įkelti papildinių į svetainę naudodami atitinkamus naršyklės plėtinius, pvz., scenarijų blokavimą.

Apsaugos priemonės.

Parduotuvė deda visas įmanomas pastangas, kad apsaugotų Jūsų duomenis ir apsaugotų juos nuo trečiųjų šalių veiksmų. Mes naudojame visas reikalingas saugumo priemones serveriuose, jungtyse ir Svetainėje, kad apsaugotume jūsų duomenis, ypač saugumą CERTUM (Unizeto Technologic) asmens duomenų SSL saugumo sertifikato forma. Visi su jūsų elektroniniais mokėjimais susiję ryšiai, jei pasirinksite šią parinktį, bus atliekami saugiu šifruotu ryšiu.

Tačiau mūsų atliekamų veiksmų gali nepakakti, jei patys nesilaikysite saugos taisyklių. Visų pirma privalote saugoti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį prie Svetainės konfidencialiai ir neatskleisti jų trečiosioms šalims. Atminkite, kad Parduotuvė neprašys jų pateikti, išskyrus prisijungimo prie Svetainės metu. Kad pašaliniai asmenys nesinaudotų jūsų paskyra, pasinaudoję svetaine atsijunkite.

Saugus apsipirkimas naudojant SSL.

Siekdami užtikrinti mums pateiktų duomenų konfidencialumą, naudojame SSL (Secure Socket Layer v3) protokolą. SSL protokolas yra saugos funkcija, leidžianti užkoduoti duomenis, perduodamus tarp kliento ir Parduotuvės. SSL dėka nėra galimybės, kad trečiosios šalys perimtų duomenis. Tai yra garantija, kad jie neturi prieigos prie jūsų vardo, pavardės, adreso, telefono numerio ar elektroninio pašto adreso. Asmens duomenys, pateikti mums pateikiant užsakymą ir el. paštas prenumeruojant Bolf.lt naujienlaiškį, yra užšifruoti.

Bolf.lt sertifikato išdavėjas, tikrinantis parduotuvės autentiškumą, yra Unizeto Technologies S.A.

CERTUM SSL sertifikatai – garantuoja elektroniniu būdu siunčiamų duomenų saugumą ir patvirtina svetainių (interneto serverių) patikimumą.

Asmenų, kurių duomenys tvarkomi, teisės:

Svetainėje, prisijungę naudodami savo el. pašto adresą ir slaptažodį, galite bet kada peržiūrėti ir redaguoti savo duomenis. Jei pamiršote slaptažodį ar turite kitų prisijungimo problemų, susisiekite su mumis adresu: info@bolf.lt.

Jūs turite teisę prašyti susipažinti su jūsų pateikta informacija, kuri yra asmens duomenys, teisę ištaisyti, ištrinti arba apriboti tvarkymą, teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma, ir teisę perduoti duomenis. Be to, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, nedarant įtakos duomenų tvarkymo, kuris buvo atliktas sutikimo pagrindu iki jo atšaukimo, teisėtumui ir teisei pateikti skundą priežiūros institucijai. Siekdami gerbti pirmiau nurodytas teises, susisiekite su duomenų valdytoju admin@bolf.com

Kontaktų skirtuke yra duomenų apsaugos pareigūno, kuris prižiūri Bolf. Jei pastebėsite galimą jūsų teisių pažeidimą, susisiekite su mumis. Siekiant užtikrinti mūsų klientų duomenų saugumą, visi pastebėjimai bus nedelsiant tikrinami, siekiant užtikrinti aukščiausią tvarkomų duomenų apsaugos lygį.

Kitos svetainės

Svetainėje periodiškai gali būti nuorodų į kitas svetaines ar kitų operatorių paslaugas. Tokios svetainės ar paslaugos veikia nepriklausomai nuo Svetainės ir jų jokiu būdu neprižiūri internetinė parduotuvė. Šios svetainės gali turėti savo privatumo politiką, o paslaugoms gali būti taikomi nuo mūsų nepriklausomi reglamentai, kuriuos rekomenduojame perskaityti. Internetinė parduotuvė neatsako už šių interneto svetainių duomenų tvarkymo taisykles.

Klausimai ir išlygos

Parduotuvė pasilieka teisę keisti šią Privatumo politiką, apie kurią Svetainės vartotojai, įskaitant Parduotuvės Klientus, bus informuojami www.bolf.lt svetainėje.

Klausimus ir išlygas dėl šios privatumo politikos galite pateikti šiuo adresu: info@bolf.lt.

pixel