Privatumo politika ir slapukai

Privatumo politika / slapukų politika

Mes prašome jūsų pateikti asmens duomenis (be kita ko) tokiais tikslais kaip:
• Šioje privatumo politikoje nustatytos internetinės parduotuvės Bolf.pl (toliau – Parduotuvė), veikiančios www.denley.pl domene, iš jūsų gautų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo taisyklės. Svetainė, kurią sukūrė BOLF, kurios buveinė yra Zielona Gura, numeriu 0000529285 įrašyta į Nacionalinio teismo registro VIII teismo registrą, kurį tvarko Zielona Góra apygardos teismas. Nacionalinis teismo registras, NIP: 9291861928, REGON 360003583, adresas: ul. Kożuchowska 32, 65-364 Zielona Góra – kuris taip pat yra duomenų administratorius, toliau taip pat vadinamas administratoriumi.
• Svetainės surinkti duomenys yra apsaugoti pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo asmenų judėjimo. tokius duomenis ir panaikinanti Direktyvą 95/46/EB, toliau – Reglamentas, ir kitas bendrai taikytinos teisės nuostatas.
• Administratorius deda visas pastangas, kad naudojantis Svetaine, įskaitant perkant Parduotuvėje, būtų gerbiamas Jūsų privatumas, o pateikti asmens duomenys būtų apsaugoti, ir šiuo tikslu imasi visų reikiamų veiksmų.
• Administratoriaus tvarkomų duomenų tikslas ir apimtis atsiranda dėl Tinklalapio vartotojų, įskaitant Parduotuvės klientų, atliekamų veiksmų.
• Teikdamas teikiamas paslaugas, Administratorius deda visas pastangas, kad duomenų tvarkymas būtų tvarkomas pagal galiojančius teisės aktus.

Kodėl prašome pateikti asmens duomenis?

Prašome Jūsų pateikti asmens duomenis šiems tikslams (be kitų):
• Pirkti prekes internetu.
• Tvarkyti asmenines vartotojų paskyras.
• Gauti informaciją apie produktus.
• Dalyvauti interneto socialinėse bendruomenėse, įskaitant naudotis mūsų tinklaraščiais bei tinklalapiais ir (ar) informacijos kanalais socialinėse tarnybose.
• Dalyvauti akcijose ar konkursuose.
• Saugoti Jūsų nuostatas būsimų santykių ir komunikacijos tikslams.
• Padėti plėtoti mūsų interneto paslaugas.
• Gauti suasmenintus pranešimus, specialiuosius pasiūlymus ir reklamas, pritaikytas pagal Jūsų pomėgius, remiantis mums pateikiama informacija ir informacija, kurią mes kaupiame naudodami slapukus ir kitus panašius būdus, susijusius su Jūsų naudojamais mūsų tinklalapiais/socialine žiniasklaida/tinklaraščiais.
• užpildyti anketą su nuomone apie Parduotuvėje įsigytą prekę / sandorį ir paskelbti Parduotuvės svetainėje,
• gauti nuomonę apie įsigytą prekę ir/ar Parduotuvę ir patalpinti ją subjektų sutikime nurodytuose puslapiuose;
• paskelbti nuomonę svetainėje www.bolf.lt.

Pagrindiniai asmens duomenų rinkimo tikslai

• Pardavimo sutarties sudarymas ir įgyvendinimas (neužregistravus kliento paskyros ar neužregistravus kliento paskyros) pagal 2 str. 6 sek. 1 lit. Reglamento a, b, c;
• Svetainės vartotojams / Parduotuvės klientams skirtų Elektroninių paslaugų teikimas pagal str. 6 sek. 1 Reglamento raidės a, b, c.
• tiesioginė Administratoriaus produktų ar paslaugų rinkodara (naujienlaiškis el. paštu, SMS naujienlaiškis) pagal str. 6 sek. Reglamento 1 a raidė.

Kokius asmens duomenis galime kaupti?

I. Duomenys, renkami automatiškai naudojantis Svetaine.

Parduotuvė automatiškai nerenka jokių vartotojus identifikuojančių duomenų, išskyrus informaciją, esančią slapukuose naudojantis Svetaine.
Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos Svetainė siunčia ir saugomi jūsų kompiuteryje, kuriuose yra tam tikra informacija, susijusi su jūsų naudojimusi svetaine ir parduotuve. Parduotuvė naudoja slapukus, kad galėtų valdyti Svetainę ir suteikti jums galimybę pirkimo proceso metu su jumis dalytis įdomia informacija, pvz., prisiminti jūsų pirkinius.

Slapukų rūšys:

Laikinieji (sesijos) slapukai – jie veikia tik naršant Parduotuvės interneto svetainėse, taip įgalindami tinkamą jų veikimą. Seanso slapukai saugomi vartotojo įrenginyje iki tol, kol jis atsijungia nuo svetainės arba išjungia interneto naršyklę. Jas taip pat naudoja serveris informacijai apie veiklą saugoti, nutrūkus ryšiui su serveriu, Vartotojas gali grįžti į tą pačią svetainės vietą.
Nuolatiniai slapukai – jie lieka įrenginyje po apsilankymo Parduotuvėje, o tai reiškia, kad Parduotuvė gali prisiminti Vartotojo nustatymus vėlesnių apsilankymų metu. Dėl to Parduotuvėje tampa lengviau naršyti ir įsimenami Kliento / Vartotojo pirkimo pasirinkimai. (atsiminti kliento pasirinkimus, pvz., dėl į krepšelį dedamų prekių, valiutų, kalbų, mėgstamų prekių, prekių krepšelyje ir parankinių nustatymas; svetainės versija (vyrai, moterys, vaikai); sutikimas koreguoti turinį; kalba ir valiutos nustatymai, klientų statistika (kokius puslapius peržiūrėjo, kokius produktus, ką įtraukė į krepšelį);
Išorinių subjektų/įmonių/reklamos tinklų slapukai – leidžia koreguoti rodomą puslapį pagal Vartotojo pageidavimus pirkimo metu (Google Analytics, Google Adwords, AdPilot)

Parduotuvė naudojasi šių subjektų reklamos paslaugomis:
- Ad Pilot Sp. z o.o. S.K.A, kurios būstinė yra Varšuvoje, ul. Zlota 61/101,
– Google Poland Sp. z o.o., kurios būstinė yra ul. Emilii Plater 53 00-113 Varšuva,
- VSC Sp. z o.o. sp.k., kurios būstinė yra ul. Gwiaździsta 66 53-413 Wrocław
- FACEBOOK POLAND SP Z O. O., kurios buveinė yra ul. Bielańska 12, 00-085 Varšuva
- CRITEO, esantis Torre Mapfre, C / de la Marina 16-18, 08005 Barselona
– Trusted Shops GmbH Subbelrather Strasse 15c, 50823 Kelnas, Vokietija,
- Ceneo.pl sp.z o.o., kurios būstinė yra ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznanė,
- Inspigroup sro, Újezd 450/40, 118 00 Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
- Benhauer Sp. z o.o. ul. Grzegórzecka 21, 31-532 Krokuva
- IAI S.A. al. Piastów 30, 71-064 Szczecin

Minėtos įmonės, siekdamos teikti internetinės rinkodaros paslaugas, naudoja pagal sudarytas sutartis joms patikėtus slapukus, kurie, naudojant atitinkamą technologiją, leidžia identifikuoti gavėjų segmentus ir taip pasiekti tinkamus vartotojus su tinkamu reklaminiu pranešimu el. konkretus laikas ir vieta. Duomenys, tvarkomi pagal sutartis su minėtais subjektais, nėra naudojami vartotojų tapatybei nustatyti. Duomenys, gauti naudojant slapukus, aukščiau nurodytiems subjektams perduodami tik gavus vartotojo sutikimą.

Mūsų svetainėse trečiosios šalys talpina informaciją slapukų (vadinamųjų slapukų) ir kitų panašių technologijų pavidalu jūsų galutiniame įrenginyje (pvz., kompiuteryje, išmaniajame telefone) ir gauna prieigą prie jų. Jie yra mūsų patikimi partneriai, su kuriais nuolat bendradarbiaujame, siekdami pritaikyti reklamą mūsų ir jų svetainėse pagal Jūsų poreikius ir interesus bei mūsų ir mūsų patikimų partnerių teikiamas paslaugas.

„Wirtualna Polska Capital“ grupės subjektai yra patikimas partneris. Išsamią informaciją apie jūsų duomenų tvarkymą rasite Virtualios Lenkijos privatumo politikoje.

Išsamią informaciją apie tai, kaip „Google“ tvarko jūsų duomenis, rasite privatumo politikoje ir „Google“ paslaugų naudojimo sąlygose.

Naudodami mūsų svetainėje esančius slapukų nustatymus galite patys nuspręsti, su kokiais slapukais sutinkate, taigi, ar sutinkate, kad mūsų partneriai naudotų per slapukus surinktus duomenis, ar ne. Mes nesidalinsime jūsų asmens duomenimis be išankstinio jūsų sutikimo.

Jei persigalvojote ir norite atšaukti savo sutikimą arba pakeisti privatumo nustatymus, galite tai padaryti dabar [Keisti privatumo nustatymus]

Atminkite, kad jūsų sutikimas leidžia mums ir mūsų partneriams pateikti jums reklamą, atitinkančią jūsų interesus. Sutikimo stoka nesumažės skelbimų, tokiu atveju ir toliau gausite skelbimus, bet nesusijusius su jūsų veikla mūsų svetainėje. Bet kuriuo atveju galite patys užblokuoti slapukų diegimą arba ištrinti nuolatinius slapukus naudodami atitinkamas žiniatinklio naršyklės pagalbos parinktis. Iškilus problemoms, patariame pasinaudoti naršyklės žinyno failu arba susisiekti su naudojamos naršyklės gamintoju.

AdPilot siūlo galimybę atsisakyti slapukų gavimo naudojant vadinamąjį opt-out cookie, kuris blokuoja tokio tipo failų patalpinimą į jūsų kompiuterio sistemą. Ši parinktis neleis konkrečios informacijos susieti su naršykle. Jei naudojatės keliomis interneto naršyklėmis ar kompiuteriais, slapukų atsisakymo operacija turės būti atliekama atskirai kiekvienoje iš šių naršyklių / kompiuterių. Atsisakyti slapukų galite paspaudę oranžinį (atsisakymo) mygtuką tinklo antriniame puslapyje čia

Be slapukų, Parduotuvė taip pat gali rinkti duomenis, kuriuos įprastai renka sistemos administratoriai, kaip dalį vadinamųjų žurnalus arba žurnalo failus. Žurnaluose esanti informacija, be kita ko, gali apimti jūsų IP adresą, platformos ir interneto naršyklės tipą, interneto tiekėją ir puslapio, iš kurio įėjote į svetainę, adresą.

Kai kuriuose Svetainės antriniuose puslapiuose ir kitose komunikacijos su jumis priemonėse gali būti vadinamųjų „Web beacons“ (vadinamieji elektroniniai paveikslėliai). Web beacons leidžia gauti tokią informaciją kaip kompiuterio, kuriame buvo įkeltas puslapis, kuriame buvo įdėtas web beacon, IP adresą, puslapio URL numerį, puslapio įkėlimo laiką, žiniatinklio naršyklės tipą, taip pat slapukuose esančią informaciją, siekdami įvertinti mūsų skelbimų efektyvumą. Šie duomenys bus archyvuojami ir naudojami statistinės analizės ir pasaulinio Svetainės vartotojų srauto įvertinimo tikslais. Šie duomenys nebus sujungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis.

Parduotuvėje naudojama žiniatinklio analizės sistema (Google Analytics), kurios pagalba galima kurti vartotojų profilius slapyvardžiu. Šiuo tikslu Google Analytics naudoja slapukus. Google Analycs funkcija yra įvertinti Svetainės vartotojų naudojimą ir gerinti Svetainės veikimo kokybę.

Parduotuvė renka duomenis apie klientus (pvz., slapyvardžius, slapyvardžius ir kitus), kurie Parduotuvės svetainėje savo noru skelbia prekių komentarus.

Automatiškai renkami duomenys gali būti naudojami analizuojant klientų elgesį Parduotuvės svetainėje, rinkti demografinius duomenis apie klientus, personalizuoti Parduotuvės puslapių turinį.

Automatiškai surinkti duomenys, susiję su klientais, skelbiančiais komentarus apie produktus, gali būti naudojami reklamuojant Parduotuvę ar Parduotuvės pasiūlyme esančius produktus. Taip pat klientų komentarai gali būti naudojami reklamuojant Parduotuvę ar Parduotuvės siūlomus produktus.

Be to, Bolf IĮ reklamos tikslais dalyvauja filialų programoje, pagrįstoje filialų rinkodara. Vykdydami šį bendradarbiavimą, Bolf IĮ su AVIN AG (Eichhornstraße 3, 10785 Berlynas, Vokietija) veikia kaip bendri duomenų valdytojai, tvarkantys asmens tinklo duomenis. Duomenys, gauti kaip šio bendradarbiavimo dalis, yra apsaugoti pagal galiojančius teisės aktus ir jokiu būdu nenaudoja vartotojų tapatybės.

Trusted Shops Trustbadge integravimas

Mūsų svetainėje yra integruotas „Trusted Shops Trustbadge“, kuris naudojamas mūsų „Trusted Shops“ kokybės ženklui ir mūsų parduotuvėje surinktiems apsipirkimo atsiliepimams rodyti, taip pat pristatyti „Trusted Shops“ produktų pasiūlą, kurią pirkėjai gali gauti pateikę užsakymą mūsų svetainėje. Parduotuvė.

Tai, kas išdėstyta pirmiau, yra skirta apsaugoti mūsų svarbiausią teisėtą interesą, kurį sudaro optimalus mūsų pasiūlymo veikimas rinkoje. „Trustbadge“ ir su juo reklamuojamas paslaugas siūlo „Trusted Shops GmbH“, Subbelrather Str. 15C, 50823 Cologne.

Iškviečiant Trustbadge, serveris automatiškai įsimena vadinamąjį serverio žurnalus, kuriuose, pavyzdžiui, yra jūsų IP adresas, data ir laikas, perduotų duomenų kiekis ir užklausą pateikęs paslaugos teikėjas (prieigos duomenys) ir dokumentai. Aukščiau Prieigos duomenys nėra analizuojami ir automatiškai perrašomi per septynias dienas nuo puslapio uždarymo.

Kiti asmens duomenys „Trusted Shops“ perduodami tik tuo atveju, jei įvykdę užsakymą savo noru nuspręsite naudoti „Trusted Shops“ produktus arba jau užsiregistravote naudoti. Tokiais atvejais galioja sutartis tarp jūsų ir „Trusted Shops“.

II. Registruojantis, perkant kaupiami duomenys.

Interneto parduotuvė renka iš Jūsų asmens duomenis per svetainę ir kitus komunikacijos būdus, kai perkate ir registruojatės svetainėje:
1.pavardę ir vardą
2.užsakovo adresą
3.pristatymo adresą, jeigu skiriasi nuo užsakovo adreso
4.elektroninio pašto adresą
5.telefono numerį
6. firmos pavadinimą
7. PVM mokėtojo kodą
8. gimimo datą

1-5 punktuose nurodytų duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas registruojantis ir perkant Svetainėje. Nepateikus šių duomenų, gali būti neįmanoma pirkti. 6-7 punktuose nurodytus duomenis pateikti būtina verslininkams norint išrašyti PVM sąskaitą faktūrą. Registracijos metu Klientas gali savanoriškai nurodyti savo gimimo datą, kurią sutikdamas su naujienlaiškiu pagal p. Taisyklių 3.6 punktas naudojamas tik specialiam asmeniniam gimtadienio pasiūlymui išsiųsti;

Klientas gali savarankiškai keisti Parduotuvės sistemoje pateiktus duomenis.

Klientas, susikūręs paskyrą Parduotuvėje, gali bet kada pateikti Parduotuvei prašymą dėl jos pašalinimo. Paskyros ištrynimas yra negrįžtamas ir reiškia visų kliento duomenų ištrynimą. Tokios paskyros atkurti nepavyks.

Atsižvelgdamas į minimizavimo principą, Administratorius pasilieka teisę ištrinti neaktyvias paskyras. Daugiau informacijos apie tai rasite [Taisyklėse].

Klientas, užpildydamas užsakytų prekių mokėjimo formą, gali papildomai sutikti pažymėdamas atitinkamą langelį:
a) asmens duomenų tvarkymas elektroninio pašto adresu Bolf Sp. z o. o. Sp. k su buveine Zielona Góra (ul. Kożuchowska 32), kad užpildytumėte anketą su nuomone apie įsigytą prekę / operaciją, atliktą Bolf.pl parduotuvėje ir paskelbtumėte Parduotuvės svetainėje. Aukščiau pateiktas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kuriuo metu atšauktas užsakymo detalėse;
b) teikti asmens duomenis, įskaitant el. pašto adresą ir informaciją apie pirkimą / operacijos eigą Bolf.lt parduotuvėje, šiems subjektams:
– Trusted Shops GmbH Subbelrather Strasse 15c, 50823 Kelnas, Vokietija, komercinis registras (HRB) 32735, NIP-EU: DE 812 947 877
- Ceneo.pl sp.z o.o., ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznanė, KRS: 0000634928, NIP: 525-26-74-781, REGON 365338986
- VSC Sp. z o.o. sp.k., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, KRS 0000463736, NIP 899-255-54-48, REGON 020203207
– Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 USA
- Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Opineo savininkas, ul. Domaniewska 52, 02-672 Varšuva, el. paštas: kontakt@opineo.pl
- TrustMate S.A. Bartoszowicka 3, 51-641 Wrocław, Polska, KRS: 0000737597, NIP: 8971854393, REGON: 369980751
siekdamas gauti nuomonę apie įsigytą prekę ir/ar Parduotuvę ir patalpinti ją aukščiau nurodytų subjektų interneto svetainėse. Aukščiau pateiktas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kuriuo metu atšauktas siunčiant žinutę adresu admin@bolf.com Duotas sutikimas reiškia, kad aukščiau nurodytos svetainės turės teisę susisiekti su klientu užsakyme nurodytu el. su prašymu pareikšti nuomonę apie įsigytą prekę, užpildant anketą. Tokiu būdu gautos nuomonės apie prekes, paslaugas, paslaugas parduodančius ar teikiančius subjektus kitiems Pirkėjams suteikia vertingos informacijos apie prekių ir paslaugų kokybę internetinėse parduotuvėse

Išsami informacija apie gavėjus, duomenų, surinktų įgyvendinant pardavimo procesą Deley.pl parduotuvėje ir įgyvendinant Bolf.lt parduotuvės klientams skirtas paslaugas, tvarkymą, saugojimo laikotarpį ir apsaugą yra įtraukta į [Taisyklėse].

III. Kiti Bolf.lt kaupiami duomenys

Svetainės Vartotojas, pažymėdamas atitinkamą langelį, gali sutikti gauti naujienlaiškį el. paštu ir/ar sms naujienlaiškį. Aukščiau nurodyto sutikimo išreiškimas prilygsta sutikimui, kad asmens duomenis tvarkytų Bolf IĮ., siekiant įgyvendinti savo gaminių tiesioginę rinkodarą ir elektroninio pašto adresu ir (arba) telefono numeriu, nurodytu elektroniniu paštu ir (arba) naudojant telekomunikacijų galutinius įrenginius, siųsti komercinę informaciją, nurodytą 2002 m. liepos 18 d. paslaugų teikimas elektroniniu būdu iš Bolf IĮ su būstine Zielona Guroje. Išreikštas sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas. Asmens duomenys, pateikti naudojantis SMS / el. pašto naujienlaiškio paslauga, bus tvarkomi tol, kol atsiras teisinis pagrindas, t. y. kol vartotojas atšauks sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

[Atšaukti naujienlaiškio el.paštu prenumeratą]

Naudotojas, užpildydamas kontaktinę formą, išreiškia savo savanorišką sutikimą, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, siekiant susisiekti.

El. pašto adreso pateikimas kontaktų formoje yra savanoriškas, tačiau jo nepateikus gali būti, kad negalėsite atsakyti į jūsų atvejį.

Kontaktų formoje pateikti asmens duomenys tvarkomi tik tam, kad suinteresuotos šalys galėtų gauti informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas arba išsiaiškinti klausimą, dėl kurio svetainės naudotojas klausė ir yra saugomi tokia forma, kuri leidžia identifikuoti konkretų asmenį ne ilgiau, nei tai būtina tvarkymo tikslui pasiekti, šiuo atveju pateikti informaciją, išspręsti vartotojo užduotą klausimą.

Gavusi atskirą sutikimą, Parduotuvė gali rinkti kitus asmens duomenis, reikalingus konkursui ar akcijai vykdyti, pagal konkurso / akcijos nuostatas (pvz., nuotraukas).
Be to, Bolf.lt, priklausomai nuo pasirinktų nustatymų įvairiose socialinių tinklų svetainėse, gali tvarkyti asmens duomenis, susijusius su šių svetainių profiliuose esančia veikla, pavyzdžiui, jose paskelbtus / bendrinamus interesus, šeimyninę padėtį, lytį, vartotojo vardą, nuotraukos, komentarai, turinys ir kt.

Profiliavimas

Duomenų valdytojas, naudodamas automatizuoto duomenų tvarkymo formas, pagrįstas asmens duomenų naudojimu tam tikriems asmeniniams veiksniams, ypač analizuoti ar prognozuoti aspektus, susijusius su asmeninių klientų interesų ar pageidavimų vertinimu, tvarko duomenis pagal 2006 m. 6 sek. 1 lit. a. Profiliavimas nėra skirtas naudotojams identifikuoti, o tik užtikrinti, kad siūlomos paslaugos ir produktai atitiktų vartotojų pageidavimus. Sutikimas profiliuoti yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas.

Duomenų apdorojimo laikotarpis

Jūsų duomenys bus tvarkomi tol, kol atsiras pagrindas juos tvarkyti. Duomenys, gauti, susiję su pirkimo-pardavimo sutarties įgyvendinimu, saugomi laikotarpį, būtiną paslaugoms teikti pagal Taisykles. Duomenų saugojimo laikotarpis priklauso nuo pasirinktų pirkimo variantų.

Jei sutikimas duodamas, asmens duomenys tvarkomi tol, kol jis atšaukiamas, apribojamas arba imamasi kitų veiksmų, ribojančių šį sutikimą, išskyrus atvejus, kai įstatymai įpareigoja šiuos duomenis tvarkyti ilgesnį laiką arba ilgiau juos saugoti, ypač Civilinio kodekso nustatytam jų senaties terminui.

Informacijos teikimas

Jūsų pateikta informacija gali būti prieinama su mūsų parduotuve bendradarbiaujantiems subjektams tiek, kiek tai būtina paslaugoms teikti, ir kompetentingoms valdžios institucijoms, jei to reikalauja taikytini teisės aktai.

Siekdama įvykdyti sutartį, Parduotuvė gali dalytis iš jūsų surinktais duomenimis su šiais subjektais (DPD, DHL, Lietuvos paštas, Paštomatai OMNIVA, PayU, PayPal).

Informaciją apie duomenų gavėjus stengiamės atnaujinti nuolat, daugiau informacijos šia tema galite gauti susisiekę su duomenų administratoriumi admin@bolf.com

Svetainėje taip pat yra socialinių tinklų įskiepių, dėl kurių duomenys gali būti perduodami kitiems administratoriams.

Facebook pikselis - Kaip mūsų svetainės dalis, buvo įdiegtos Facebook rinkodaros priemonės (Facebook Inc., 1601 S. California Ave. Palo Alto, CA 94304, USA). Naudodami šiuos įrankius nukreipiame jus į skelbimus Facebook. Veiklą šioje srityje vykdome remdamiesi savo teisėtais interesais reklamuodami savo produktus ar paslaugas.

Facebook Pixel automatiškai renka informaciją apie tai, kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine pagal peržiūrėtus puslapius. Tokiu būdu surinkta informacija dažniausiai perkeliama į Facebook serverį JAV ir ten saugoma. Informacija, renkama kaip Facebook Pixel dalis, yra anoniminė, t. y. neleidžia mums identifikuoti vartotojo. Mes tik žinome, kokių veiksmų ėmėsi mūsų svetainės vartotojas.

Tačiau norėtume jus informuoti, kad Facebook gali sujungti šią informaciją su kita informacija apie jus, surinktą jums naudojant Facebook, ir naudoti ją savo tikslams, įskaitant rinkodarą. Tokia Facebook veikla nuo mūsų nebepriklauso, o informacijos apie ją reikėtų ieškoti tiesiogiai Facebook privatumo politikoje: https://www.facebook.com/privacy/explanation.

Google Analytics - yra įrankis, kurį teikia Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Google Analytics automatiškai renka informaciją apie vartotojus, besinaudojančius mūsų svetaine. Tokiu būdu surinkta informacija dažniausiai perkeliama į Google serverį JAV ir ten saugoma.

Daugiau informacijos apie duomenų apdorojimą kaip Google Analytics dalį rasite Google parengtuose paaiškinimuose: https://support.google.com/analytics/answer/6004245.

Kadangi Facebook Inc ir Google LLC yra įsikūrusios JAV ir naudojasi JAV esančia technine infrastruktūra, įmonės prisijungė prie EU-US-Privacy Shield programos, siekdamos užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį, kurio reikalauja Europos reglamentas. Pagal susitarimą tarp JAV ir Europos Komisijos pastaroji nustatė tinkamą duomenų apsaugos lygį įmonėms, sertifikuotoms pagal Privatumo skydą.

Socialiniai įrankiai - Be Facobbok ir Google įskiepių, mūsų svetainėje naudojami kiti įskiepiai ir kiti socialiniai įrankiai, kuriuos teikia socialiniai tinklai, tokie kaip Twitter, Instagram, Youtobe, Pinterest. Rodydami mūsų svetainę su tokiu papildiniu, jūsų naršyklė užmegs tiesioginį ryšį su socialinių tinklų administratorių (paslaugų teikėjų) serveriais. Papildinio turinį nurodytas paslaugų teikėjas perkelia tiesiai į jūsų naršyklę ir integruoja į svetainę. Šios integracijos dėka paslaugų teikėjai gauna informaciją, kad jūsų naršyklėje buvo rodoma mūsų svetainė, net jei neturite tam tikro paslaugų teikėjo profilio arba šiuo metu nesate prisijungę. Tokią informaciją (kartu su IP adresu) Jūsų naršyklė siunčia tiesiai į nurodyto paslaugų teikėjo serverį.

Jei esate prisijungę prie vienos iš socialinių tinklų svetainių, šis paslaugų teikėjas galės tiesiogiai priskirti apsilankymą mūsų svetainėje prie jūsų profilio tam tikroje socialinio tinklo svetainėje. Jei naudojate tam tikrą papildinį, pavyzdžiui, paspaudę mygtuką „Patinka“ arba „Dalintis“, atitinkama informacija taip pat bus siunčiama tiesiai į nurodyto paslaugų teikėjo serverį ir ten saugoma.
Be to, ši informacija bus paskelbta tam tikrame socialiniame tinkle ir bus rodoma žmonėms, įtrauktiems kaip jūsų kontaktai. Duomenų rinkimo ir tolesnio jų tvarkymo bei naudojimo paslaugų teikėjų tikslas ir apimtis, taip pat galimybė susisiekti ir Jūsų teisės šiuo klausimu bei galimybė atlikti nustatymus, užtikrinančius privatumo apsaugą, yra aprašyti asmens privatumo politikoje. paslaugų tiekėjai.

Facebook – https://www.facebook.com/legal/FB_Work_Privacy,
Instagram – https://help.instagram.com/519522125107875?helpref=page_content,
Twitter – https://twitter.com/en/privacy,
Google – https://policies.google.com/privacy?hl=en,
Pinterest – https://policy.pinterest.com/en/privacy-policy.

Jei nenorite, kad socialinių tinklų svetainės jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu surinktus duomenis priskirtų tiesiogiai jūsų profiliui tam tikroje svetainėje, prieš apsilankydami mūsų svetainėje turite atsijungti nuo šios svetainės. Taip pat galite visiškai užkirsti kelią papildinių įkėlimui į svetainę naudodami atitinkamus naršyklės plėtinius, pvz., blokuodami scenarijus.

Apsaugos priemonės.

Parduotuvė deda visas įmanomas pastangas, kad apsaugotų Jūsų duomenis ir apsaugotų juos nuo trečiųjų šalių veiksmų. Jūsų duomenims apsaugoti naudojame visą reikalingą serverių, jungčių ir Svetainės saugumą, ypač CERTUM (Unizeto Technologic) asmens duomenų SSL saugumo sertifikato forma. Visi su Jūsų elektroninių mokėjimų atlikimu susiję ryšiai, jei pasirinksite šią parinktį, bus atliekami saugiu šifruotu ryšiu.

Tačiau mūsų atliekami veiksmai gali pasirodyti nepakankami, jei patys nesilaikysite saugos taisyklių. Visų pirma privalote saugoti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį prie Svetainės konfidencialiai ir neatskleisti jų trečiosioms šalims. Atminkite, kad Parduotuvė neprašys jų pateikti, išskyrus prisijungimo prie Svetainės metu. Kad jūsų paskyra nesinaudotų pašaliniai asmenys, po naudojimosi Svetaine atsijunkite.

SSL saugus apsipirkimas.

Siekdami užtikrinti mums pateiktų duomenų konfidencialumą, naudojame SSL protokolą (Secure Socket Layer v3). SSL protokolas – tai sauga, leidžianti užkoduoti perduodamus duomenis tarp kliento ir Parduotuvės. SSL dėka duomenų negali perimti trečiosios šalys. Tai yra garantija, kad jie neturi prieigos prie jūsų vardo, adreso, telefono numerio ar el. pašto adreso. Šifravimas apima asmeninius duomenis, pateiktus mums pateikiant užsakymą, ir el. paštu Bolf.pl naujienlaiškio prenumeratos atveju.

Bolf.lt sertifikato išdavėjas, patikrinęs parduotuvės autentiškumą, yra Unizeto Technologies S.A. CERTUM SSL sertifikatai – garantuoja elektroniniu būdu siunčiamų duomenų saugumą ir patvirtina svetainių (interneto serverių) patikimumą.

Asmenų, kurių duomenys tvarkomi, teisės

Kaip svetainės dalis, prisijungę naudodami savo el. pašto adresą ir slaptažodį, galite bet kada peržiūrėti ir redaguoti savo duomenis. Jei pamiršote slaptažodį arba kyla kitų prisijungimo problemų, susisiekite su mumis adresu: info@bolf.lt.

Jūs turite teisę prašyti susipažinti su jūsų pateikta informacija, kuri yra asmens duomenys, teisę ją ištaisyti, ištrinti arba apriboti tvarkymą, teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi, taip pat teisę perduoti duomenis. Be to, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, nedarant įtakos duomenų tvarkymo, duoto sutikimo pagrindu iki jo atšaukimo, teisėtumui ir teisę pateikti skundą priežiūros institucija.

Siekiant gerbti aukščiau nurodytas teises, pakanka susisiekti su duomenų administratoriumi admin@bolf.com Kontaktų skirtuke yra duomenų apsaugos pareigūno, kuris prižiūri Bolf Sp. z o. o. Sp. k) Jei jūsų teisės būtų pažeistos, susisiekite su mumis. Mūsų klientų duomenų saugumo sumetimais visi pastebėjimai bus nedelsiant tikrinami, siekiant užtikrinti aukščiausią tvarkomų duomenų apsaugos lygį.

Kitos svetainės

Svetainėje retkarčiais gali atsirasti nuorodų į kitas svetaines ar kitų operatorių paslaugas. Tokios svetainės ar paslaugos veikia nepriklausomai nuo Svetainės ir jų jokiu būdu neprižiūri internetinė parduotuvė. Šios svetainės gali turėti savo privatumo politiką ir nuo mūsų nepriklausomas paslaugas, reglamentus, kuriuos rekomenduojame perskaityti. Internetinė parduotuvė neatsako už duomenų tvarkymo šiuose puslapiuose taisykles.

Klausimai ir rūpesčiai

Parduotuvė pasilieka teisę keisti šią Privatumo politiką, apie kurią Svetainės vartotojai, įskaitant Parduotuvės klientus, bus informuojami svetainėje www.bolf.lt.

Klausimus ir išlygas dėl šios privatumo politikos galite pateikti adresu info@bolf.lt.

pixel