Moteriškos žieminės striukės

Produktų kiekis:229
Dydžiai
Spalvų
Kaina
Gamintojas
pasiūlymas
Medžiaga
tinka
Produkto tipas

Moteriškos žieminės striukės

Moteriška žieminė striukė reikalinga kiekvienai moteriai. Nors šių striukių pagrindinė paskirtis yra apsaugoti kūną šaltuoju metų laiku, bet to tikrai neužtenka. Žieminė striukė negali būti vien praktiška, norisi, kad ji kartu būtų ir stilinga. Bet tai tikrai ne bėda: Bolf parduotuvės žieminių striukių kategorijos pasiūlyme rasite daug madingų variantų. Tereikės išsirinkti geriausią iš daugybės modelių!

Didelis moteriškų striukių pasirinkimas – madingiausios spalvos ir modeliai

Moteriškos žieminės striukės savo įvairove gali nustebinti. Tačiau galima išskirti kelis madingiausius modelius. Nesenstanti klasika yra šiltos pūkinės dygsniuotos striukės. Jos daugybę metų yra moterų žiemos pasirinkimas – Nr. 1. Nei kiek nuo jų neatsilieka ir parka striukės. Jas dažnai dėvi moterys, besidominčios mada. Laikas pereiti prie spalvų temos. Mados topuose vyrauja ryškios spalvos, tokios kaip žalia, mėlyna ar purpurinė. Nors jos tikrai praskaidrina niūrumą žiemą, bet tinka ir patinka ne visoms moterims. Todėl spalvą rinkitės pagal savo skonį. Taip pat svarbi praktinė detalė yra striukės medžiaga. Žiemai geriau tinka modeliai iš vandeniui atsparių audinių.

Daugiau kategorijų:

Kaip madingai dėvėti moterišką žieminę striukę?

Žieminės striukės dera su pakankamai daug drabužių ir aksesuarų, todėl jas dėvėti gana paprasta. Tiesa, yra keli patarimai, kurie gali padėti žieminę striukę dėvėti madingai. Jei Jūsų pasirinkta striukė yra gana spalvinga, aksesuarai, tokie kaip kepurė, šalikas, pirštinės, turėtų būti blankesnių spalvų. Ir atvirkščiai – vienspalves tamsias striukes puikiai papildo išraiškingi ir įdomūs aksesuarai. Už madą nemažiau svarbus yra stilius. Kadangi žieminių striukių ilgis gali būti labai skirtingas, tarkim, parkos yra ilgos žieminės striukės moterims, tuo tarpu dygsniuotos – įvairaus ilgio, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad su kelnėmis ar džinsais puikiai tinka bet kokio ilgio striukė. Tuo tarpu, kai dėvite suknelę ar sijoną, rinkitės ilgas žiemines striukes. Kitaip atrodysite nestilingai.

Užsisakykite moterišką žieminę striukę – kaip tai padaryti Bolf?

Kai už lango vis niūriau ir šalčiau, ženklas, kad ateina žiema ir laikas pagalvoti apie funkcionalią ir stilingą žieminę striukę. Kviečiame pasidairyti plačiame Bolf žieminių striukių asortimente ir išsirinkti vieną ar kelias iš daugelio. Kadangi mūsų parduotuvėje prekių užsakymas labai paprastas, patogiai ir lengvai įsigysite puikiausią striukę žiemai, o prekės Jus pasieks greitai. Tinkamas dydis taip pat ne bėda. Pasinaudoję dydžių lentele suprasite, kokį striukės dydį reikia pasirinkti.

pixel