Apranga moterims

Produktų kiekis:1937
Dydžiai
  • 1-Ubrania
  • Akcesoria
  • Buty
  • Muchy
  • Skarpety
  • Spodnie
Spalvų
Kaina
Gamintojas
pasiūlymas
Medžiaga
tinka
Produkto tipas
Produkto tipas

Moteriški drabužiai

Apie moteriškus drabužius galima rašyti be galo ir be krašto, nes moterų spintose pilna įvairių raštų ir spalvų drabužių. Vis dėlto atsižvelgiant į pomėgius ir mados tendencijas, verta rasti vietos klasikiniams daiktams, kurie visada yra madingi ir tinka kiekvienai moteriai. Be marškinėlių, megztinių ir kostiumėlių, yra dar keli kiti drabužiai, kuriuos turėtų turėti kiekviena moteris.

Suknelės – privaloma moteriškos aprangos dalis. Laikui nepavaldžios yra klasikinės trumpos juodos, kurias sukūrė Coco Chanel, norėdama sulaužyti stereotipišką mąstymą apie juodus drabužius, kurių vienintelė paskirtis buvo laidotuvės. Šios projektuotojos dėka tokio fasono suknelės privalo paryškinti moters grožį, žavesį ir stilių bei suteikti elegancijos ne tik švenčių progomis.

Moters spintoje turėtų atsirasti ir klasikinių džinsinių kelnių, kurios jau yra laikomos kultinės. Galima daryti prielaidą, kad džinsai niekada neišeis iš mados. Džinsinis audinys tinka kiekvienai moteriai ir daugeliu progų. Puikiai pasiteisina kasdien su laisvais marškinėliais, bet tinka ir puošnesniems ar net biuro deriniams, jeigu įmonėje negalioja griežtos aprangos kodo taisyklės. Džinsines kelnes galima derinti su bet kuo – laisvais ar aptemptais marškinėliais, oficialesniais marškiniais ir įvairiausiais megztiniais ar net sportiniais džemperiais. Su džinsais galima sukurti daug derinių – gatvės, kasdienį puošnų ar net sportinį.

Verta nepamiršti, kad sportinė apranga – tai moteriški drabužiai, kuriems verta rasti vietos savo spintoje. Moteriški džemperiai, sportinės kelnės ir laisvi marškinėliai su madingiausiais užrašais, drąsiais spalviniais akcentais ir įdomiais motyvais lemia, kad sportiniai deriniai virsta gatvės deriniais, kuriuos verta vilkėti.

pixel