Moteriškos liemenės

Produktų kiekis: 60
Dydžiai
Spalva
Kaina
Pasiūlymas
Produkto tipas
Rankovės

Moteriškos liemenės

Moteriškos liemenės – drabužis, kurį būtina turėti, nesvarbu metų laikai. Jau kelis sezonus nepaprastai madinga pasidarė vilkėti šiltas liemenes, kurios velkamos ant striukių – demisezoninių arba žieminių, pvz., odinių. Tam idealiai tinka ilgos, kailinės liemenės, šiek tiek primenančios kalniečių stilių. Tai taip pat primena šį sezoną karaliaujantį boho stilių – tikrą mados hitą! Kailinę liemenę galima derinti su odinėmis kelnėmis ir klasikiniais džinsais, tamprėmis ir varpais, kurie vėl yra madingi. Kad toks drabužis tilptų ant striukės ir nevaržytų judesių, turėtų būti šiek tiek laisvesnio sukirpimo. Taip pat gali būti be užsegimo arba per juosmenį suveržta tik diržu.

Šiek tiek kita liemenių rūšis, kurią verta turėti savo spintoje, yra liemenės, kurios labiau primena kasdienį stilių. Gali būti gaminamos iš medvilnės ar džinsinio audinio, segamos sagomis, užtrauktuku arba per juosmenį surišamos dirželiu. Kalbant apie ilgį, šį sezoną labai madingos yra ilgos, siekiančios net iki pusės šlaunies liemenės, kurias galima vilkėti su ilgomis kelnėmis, o vasarą su šortais. Tai idealus miestuose vyraujančio gatvės stiliaus pavyzdys. Vis dar yra madingos trumpos, aptemptos liemenės, kurių fasonas primena liemenes, kurias vyrai dėvi po švarkais. Paprastai segamos dviem sagų eilėmis ir puikiai dera su marškiniais. Taigi tai yra idealus pasirinkimas į darbą, ypač jeigu įmonėje negalioja aprangos kodas.

Taip pat vertėtų turėti dar vieną moteriškų liemenių rūšį – visiškai sportišką. Tai, kas jas išskiria, yra patogi, elastinga medžiaga – dažniausiai poliesteris arba medvilnės ir elastano mišinys, užtrauktukas, talpios kišenės ir gobtuvas. Tokia liemenė turėti būti neperšlampama ir nepraleisti vėjo – idealiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams, kalnų žygiams ir sportuoti lauke. Sportinės liemenės žieminė versija – tai patogios ir lengvos, bet nepaprastai šiltos pūkinės liemenės, kurios jau daug metų yra madingos.

pixel