Moteriški marškinėliai ir palaidinės

Produktų kiekis: 26
Marškinėliai su paveikslėliu baltiMarškinėliai su paveikslėliu rudiMarškinėliai su paveikslėliu juodiMarškinėliai su paveikslėliu raudoniMarškinėliai su paveikslėliu violetiniaiMarškinėliai su paveikslėliu tamsiai mėlyniMarškinėliai su paveikslėliu neoniniaiMarškinėliai su paveikslėliu mėlyniMarškinėliai su paveikslėliu oranžiniaiMarškinėliai su paveikslėliu rožiniaiMarškinėliai su paveikslėliu pilkiMarškinėliai su paveikslėliu daugiaspalviaiMarškinėliai su paveikslėliu žaliMarškinėliai su paveikslėliu geltoniLygūs marškinėliai baltiLygūs marškinėliai rudiLygūs marškinėliai juodiLygūs marškinėliai raudoniLygūs marškinėliai violetiniaiLygūs marškinėliai tamsiai mėlyniLygūs marškinėliai neoniniaiLygūs marškinėliai mėlyniLygūs marškinėliai oranžiniaiLygūs marškinėliai rožiniaiLygūs marškinėliai pilkiLygūs marškinėliai daugiaspalviaiLygūs marškinėliai žaliLygūs marškinėliai geltoniMarškinėliai be rankovių baltiMarškinėliai be rankovių rudiMarškinėliai be rankovių juodiMarškinėliai be rankovių raudoniMarškinėliai be rankovių violetiniaiMarškinėliai be rankovių tamsiai mėlyniMarškinėliai be rankovių neoniniaiMarškinėliai be rankovių mėlyniMarškinėliai be rankovių oranžiniaiMarškinėliai be rankovių rožiniaiMarškinėliai be rankovių pilkiMarškinėliai be rankovių daugiaspalviaiMarškinėliai be rankovių žaliMarškinėliai be rankovių geltonimarškinėliai su V-apykakle baltimarškinėliai su V-apykakle rudimarškinėliai su V-apykakle juodimarškinėliai su V-apykakle raudonimarškinėliai su V-apykakle violetiniaimarškinėliai su V-apykakle tamsiai mėlynimarškinėliai su V-apykakle neoniniaimarškinėliai su V-apykakle mėlynimarškinėliai su V-apykakle oranžiniaimarškinėliai su V-apykakle rožiniaimarškinėliai su V-apykakle pilkimarškinėliai su V-apykakle daugiaspalviaimarškinėliai su V-apykakle žalimarškinėliai su V-apykakle geltoniMedviliniai marškinėliai baltiMedviliniai marškinėliai rudiMedviliniai marškinėliai juodiMedviliniai marškinėliai raudoniMedviliniai marškinėliai violetiniaiMedviliniai marškinėliai tamsiai mėlyniMedviliniai marškinėliai neoniniaiMedviliniai marškinėliai mėlyniMedviliniai marškinėliai oranžiniaiMedviliniai marškinėliai rožiniaiMedviliniai marškinėliai pilkiMedviliniai marškinėliai daugiaspalviaiMedviliniai marškinėliai žaliMedviliniai marškinėliai geltoni
Dydžiai
Spalva
Kaina
Pasiūlymas
Produkto tipas

Moteriški marškinėliai

Moteriški marškinėliai jau yra kultinė moterų drabužių spintos dalis. Kadaise buvo siejama tik su sportiniu ir naminiu stiliumi, šiandiena nešiojami net pasimatymams ir į darbą. Daug kas priklauso nuo marškinėlių stiliaus. Moteriški drabužiai yra be galo įvairūs, o dizainerių iš viso pasaulio galvoje nuolat kyla naujų moteriškų drabužių idėjų. Tarp marškinėlių taip pat yra didelis pasirinkimas, nes atskiri modeliai skiriasi kirpimu, spalva ir dizainu. Dėl šios priežasties kiekviena moteris, nepaisydama savo mados pasirinkimo, ras sau tinkančius marškinėlius, todėl verta turėti bent keliolika įdomių savo drabužių spintoje. Tai ypač universalus drabužis, kurį galima derinti su įvairių tipų kelnėmis ir sijonais.

Šiuo metu ypač madingi yra per dideli marškinėliai su šiek tiek laisvesniu kirpimu. Jų rankovės gali būti švelniai paritotos, kad susidarytų nedidelis rankogalis. Norėdami pridėti daugiau moteriškumo ir pabrėžti liekną figūrą, ypač su lieknu juosmeniu, tokius marškinėlius geriausia dėvėti aukštaūgėmis su kelnėmis ar sijonais. Šis marškinėlių dėvėjimo stilius yra karščiausia kelių sezonų tendencija, o derindami su klasikiniais džinsais galite sukurti nesenstantį stilių, tinkantį kiekvienai moteriai.

Moteriški marškinėliai taip pat gali būti griežti, kad pabrėžtų visą figūrą. Jų skiriamasis bruožas gali būti originalūs užrašai, įdomūs motyvai ir paryškintos spalvos. Taip pat madinga derinti skirtingas medžiagas ir tekstūras, pvz., nerinius su lygia medvilne ar siuvimo audinio fragmentus iš ekologiškos odos.

Būtinai šį sezoną privaloma turėti boho stiliaus marškinėlius, dekoruotus kutais, frizais ir gėlių raštais. Turi turėti laisvą stilių, o labiausiai poluliarūs su nukritusiomis rankovėmis. Tokie marškinėliai suteikia malonės ir moteriškumo, be to, yra patogūs ir puikiai tinka šiltesnėms vasaros dienoms.

pixel