Nuomonės

Ocena:
Ocena: 5
Autor: ALMA
Profesionalus aptarnavimas ir požiūris į klientą. Jokio nereikalingo laukimo, išsiuntė iškart. Apsipirkti šioje parduotuvėje yra didžiausias malonumas. Aš labai rekomenduoju. Siuntinys buvo tinkamai apsaugotas ir supakuotas.
Ocena:
Ocena: 4
Autor: GITANA
Grynas profesionalumas. Užsakymas buvo įvykdytas labai greitai. Gerai supakuota. Sklandu ir greita, tiesiog tobula. Siunta buvo labai gerai apsaugota. Akivaizdu, kad darbuotojai žino, ką daro. Aš rekomenduoju šį pardavėją dėl greito pristatymo ir puikios komunikacijos.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: JURGITA
Šitos parduotuvės logistika veikia labai gerai. Siuntinys atkeliavo puikios būklės, be jokių pažeidimų. Puikus požiūris į klientą, ačiū jums! Puiki kompanija, turinti greitą aptarnavimą ir puikias kainas.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: VIOLETA
Puikios paslaugos, greitas įvykdymas, aš rekomenduoju.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: ANASTASIJA
Tikrai grįšiu čia nusipirkti ką nors daugiau.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: DIANA
Puikios paslaugos, rekomenduoju. Dėžutė nepažeista, turinys puikiai apsaugotas.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: DAIVA
Greitas ir efektyvus pristatymas. Taip ir toliau. Toks puikus aptarnavimas padaro jūsų dieną puikia nuo pat ryto. Prekė buvo puikiai apsaugota nuo galimos žalos transportavimo metu. Patikima įmonė, teikianti profesionalų aptarnavimą.
Ocena:
Ocena: 4
Autor: TADAS
Tvirtai ir kruopščiai supakuotas siuntinys.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: RICARDAS
Kaip puikiai klientas gali būti nustebintas, viskas super. Siuntos vokas buvo tvirtas ir kokybiškas. Mane aptarnavo nepaprastai gerai, darbuotojai tikrai malonūs. Ši parduotuvė yra puiki, aptarnaujantis personalas yra malonus ir produktai yra tobuli.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: POVILAS
Profesionalus ir greitas užsakymo įvykdymas. Didelis pasirinkimas už gerą kainą. Nėra ko daugiau ir norėti, viskas gerai. Man patinka pakuotės kokybė, neįtikėtina.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: ARTŪRAS
Aukštos kokybės prekės, aš tikrai dar čia sugrįšiu.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: ARTIOMAS
Aš tikrai galiu rekomenduoti apsipirkti šioje parduotuvėje, puikus aptarnavimas. Labai geras parduodamų prekių aprašymas, konkurencingos kainos, greitas užsakymų įvykdymas, gerai supakuotos prekės. Labai greitas ir efektyvus užsakymų įvykdymas. Aš drąsiai rekomenduoju šią parduotuvę. Man labai patinka įpakavimas, ačiū.
Ocena:
Ocena: 4
Autor: DAIVA
Aptarnavimas efektyvus ir greitai išsprendė kilusius klausimus, pagalbos centras sureagavo labai greitai. Siuntinį visada puikiai gaunu laiku. Tikslus prekių aprašymas ir puikus aptarnavimas. Aš rekomenduoju. Stulbinanti pakuotė, buvau nustebinta.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: LINAS
Supakuoti tokius matmenis tikrai nebuvo lengva. Didelė pagarba. Čia verta apsipirkti, 100% patikimumas, aš rekomenduoju. Labai skubus pristatymas, puikus aptarnavimas. Profesionalus parduotuvės aptarnavimas, didžiulis pliusas už kantrybę.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: DONATA
Greitas, sklandus, be jokių problemų. Labai paslaugus klientų aptarnavimas. Siuntinys buvo tinkamai supakuotas, pakuotė tinkamai pritaikyta turiniui. Bendras įspūdis po apsipirkimo yra geras, originali pakuotė atkeliavo nepažeista. Viskas atkeliavo laiku.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: DARIUS
Viskas atitinka aprašymą, originalioje pakuotėje. Aš nuoširdžiai juos rekomenduoju.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: VIRGINIJUS
Profesionalus aptarnavimas. Labai rekomenduoju apsipirkti šioje parduotuvėje. Lengvai ir paprastai pavyko susisiekti su pardavėju.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: ANA
Retai sutiksi tokį estetišką supakavimą, šaunuoliai.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: VYTAUTAS
Puikiai, be jokių vėlavimų. Gražiai ir patikimai supakuotas siuntinukas. Aukštos kokybės produktai ir greitas pristatymas. Aš labai rekomenduoju. Puikus klientų aptarnavimas.
Ocena:
Ocena: 5
Autor: VIOLETA
Parsisiunčiau keletas modelių striukių pasimatavimui, išsirinkau vieną, kuria esu labai patenkinta patogi, graži, atrodo labai dailiai. Kaip sunešiosiu norėsiu dar tokia pat ateityje pirkti. Kitų striukių grąžinimas buvo labai sklandus ir greitas. Ačiū. Rekomenduoju.
Ocena:
pixel