Apie mus

Kuo mes išsiskiriame?

Daugiausia specializuojamės į vyriškų ir moteriškų drabužių pardavimus. Taip pat turime daugybę unikalių priedų ir aksesuarų, kurie paįvairins kiekvieną stilių. Mūsų prekės ženklo produktus galima rasti keliose pardavimo platformose Europoje: Allegro, Ebay ir Amazon.

Kodėl Bolf?

Mūsų sąskaitoje jau yra daug apdovanojimų. Esame 2012-ųjų metų atradimas vyrų mados kategorijoje. Po dvejų metų tapome „Ceneo Trusted Opinions“ plebiscito nugalėtojais mados ir aksesuarų kategorijoje. 2018 metais buvome apdovanoti E-Gazele apdovanojimu. 2021 m. opineo.pl mus pasveikino kaip antrąją įdomiausią ir greičiausiai augančią internetinę parduotuvę Lenkijoje! Tai nebūtų buvę įmanoma be jūsų, be tūkstančių patenkintų klientų!

Ir viskas aistros dėka!

Mada yra mūsų aistra, nuolat sekame naujausias pasaulines tendencijas. Savo klientams siūlome išskirtinio charakterio ir įdomaus stiliaus drabužius, nuo kasdieninės ir elegantiškos kasdienės mados, nuo gatvės ir sportinės aprangos iki klasikinės elegancijos. Kasdien įrodome, kad buvimas laiku ir prieinamos kainos eina poroje kartu. Per šiuos 12 metų maksimaliai ištobulinome savo paslaugas, kurių dėka ramia sąžine galime pasiūlyti Jums geriausius produktus geriausiomis kainomis!

pixel