Apie mus

Bolf.lt prekės ženklas pirmiausia esate jūs! Tai tūkstančiai patenkintų klientų Lietuvoje ir Europoje per pastaruosius dešimt metų. Mes specializuojamės vyriškų ir moteriškų drabužių, taip pat unikalių ir originalių aksesuarų pardavime. Mūsų parduotuvėje yra daugiau nei 8000 produktų! BOLF prekės ženklas keletą metų buvo labai populiarus klientų tarpe ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Bolf.lt džiaugiasi didžiuliu klientų pasitikėjimu. Per daugiau nei 10 metų sunkaus darbo mes maksimaliai ištobulinome savo paslaugas, kad galėtume Jums pasiūlyti produktus už puikią kainą su ramia sąžine. Mes jūsų klausėme ir kalbėjomės daugiau nei dešimtmetį, todėl žinome, kas jums patinka, ką dėvite, dėl ko grįžtate ir kokių prekių tikitės. Todėl, be vyriškų drabužių, mes taip pat siūlome jums vis didesnį moteriškų produktų asortimentą.

Mada yra mūsų aistra, mes nuolat sekame naujausias pasaulines tendencijas. Savo klientams siūlome unikalaus charakterio ir įdomaus stiliaus drabužius, pradedant kasdiene ir išmania laisvalaikio mada su gatvės ir sportinės aprangos stiliais, baigiant klasikine mada. Mes kiekvieną dieną įrodome, kad atnaujinimas yra kartu su prieinamomis kainomis. Mūsų žodis yra: BOLF. DAILY. DARING. Mes siūlome jums šiuolaikišką, drąsią madą šiuolaikiniams ir aistringiems vyrams ir moterims.

Savo sąskaitoje turime daugybę apdovanojimų. Prekės ženklas Bolf ir internetinė parduotuvė Bolf.lt, be kitų, buvo apdovanoti Kliento lauru ir Metų atradimu 2012 vyrų mados kategorijoje. Vadovaudamiesi savo klientų interesais, taip pat stengiamės paremti jiems svarbias iniciatyvas ir renginius. Mes esame įvairių sporto renginių ir panašių iniciatyvų rėmėjai. Patikimumas ir pasitikėjimas savo prekės ženklu mums yra prioritetas, todėl mums ypač svarbu, kad klientai būtų patenkinti savo įsigytais pirkiniais. Dėkojame už pasitikėjimą ir kviečiame apsipirkti.

Bolf.lt komanda

pixel